Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vidkryj-parasolku-pidtrymky-dobirka-knyh-pro-dopomohu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відкрий парасольку підтримки: добірка книг про допомогу

05.06.2020
Відгук

У режимі постійного напруження та відповідальності, що повсякчас оточує кожного пересічного громадянина, важко знайти час на відпочинок та розслаблення, особливо коли існує страх втратити контроль. Але саме завдяки перезавантаженню та хвилинам спокою, що так потребує наша нервова система, можливо вийти на зовсім новий рівень продуктивності чи навіть докорінно змінити життя. Пропонуємо вам добірку книг, де ви обов’язково знайдете необхідне натхнення для цього.

Найкращі книги з психосоматики

Мрії здійснюються.jpgУвесь доробок Барбари Шер - це життєствердні книги, що ніби заряджають позитивною енергією під час читання. Не є винятком і "Мрії здійснюються. Як перетворити життя на казку", яка наче відкриває свої обійми та каже, що все буде добре, головне - мати величезне бажання щось змінити. Авторка на прикладах пояснює, як розпізнати саме свій життєвий шлях, обрати роботу мрії та насолоджуватися не тільки на вихідних, а і сім днів на тиждень.

Ікігаї. Японські секрети довгого і щасливого життя.jpgТакі книги для заспокоєння нервової системи та здобуття внутрішньої гармонії як "Ікігаї. Японські секрети довгого і щасливого життя" Ектора Гарсії мають завжди бути під рукою, аби у скрутну хвилину заспокоїти та розслабити. Бо коли заходить мова про життєрадісних японців, що діляться своїми секретами довголіття та віднайдення сенсу життя, неможливо не усміхнутися. Суміш особливої азійської культури та думки про  справжню насолоду у дрібницях - саме те, що вихопить вас із метушні сьогодення.

Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями.jpgІноді з'являється потреба у книгах для спокою, відновлення відчуття комфорту і розуміння, що ти не один такий зі своїми проблемами. Тут на допомогу прийде книжка Ларрі Сена "Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями". Автор доступно розповідає, чому і як виникають певні почуття, як наш емоційний фон впливає на стан здоров'я тіла та чи справді всі люди не такі вже й різні. І, звичайно, акцентує увагу на тому, що ситуацію насправді формує наше ставлення до неї, а не навпаки.

Чекай удома коли повернуся.jpgХудожні сучасні книги зарубіжних авторів теж можуть огорнути вас теплом та спокоєм. Один раз відкривши книгу Ельчіна Сафарлі "Чекай удома коли повернуся" ви не дасте знервованості жодного шансу на перемогу над вами. Тендітне ставлення до життя героїв цієї історії, яке є так само крихким як кришталева склянка,  потроху підштовхує переосмислити і своє існування. Плинна мова та розмірений темп оповіді у епістолярному жанрі про родинні цінності, тугу за домом та важливість виявів любові щоразу, як випадає нагода, надовго залишить слід у вашій душі.

Мистецтво створювати щасливі спогади.jpgРобота "Мистецтво створювати щасливі спогади" Міка Вікінга наче простягає руку допомоги тим, хто звертає увагу лише на погані згадки про минуле і все більше закопується в них. Автор розказує, як можна ступити на шлях до щастя вже зараз і дає чимало вправ та медитативних практик, направлених на видобуття із пам'яті найпрекрасніших миттєвостей життя. А яскраві ілюстрації та корисна інфографіка всесвітніх досліджень ще більше доповнюють його основні думки.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image