Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-lyubov-dobrotu-ta-rodynne-teplo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про любов, доброту та родинне тепло

07.02.2020
Відгук

За вікном майже зима. Саме час запастися чудовим настроєм та добіркою книг, які читатимете холодними зимовими вечорами. Адже зима – найбільш сприятлива пора для читання, пора, коли хочеться заварити теплого чаю, загорнутися в теплу ковдру і зануритися в читання. Тому пропонуємо Вам добірку, яка допоможе створити справжній зимовий настрій. Але попереджуємо, при читанні добірки можна на кілька годин випасти з реальності. 

Затишні книги для зими

Теплі історії до кави.jpg«Теплі історії до кави», Надійка Гербіш, Брайт Стар Паблішинг
Це книга-настрій. Абсолютно чарівна колекція коротеньких душевних замальовок з ароматом кави, щасливі миті, дбайливо нанизані на міцну нитку старанною рукою. Милий, трішечки наївний і дуже світлий збірник. Звичайно, дуже помітно, що автор книги молода, щаслива, з великим життєвим досвідом і в силу цього пише переважно про себе.

Шоколад.jpg«Шоколад». Джоан Гарріс,  Клуб Сімейного Дозвілля
Книга, яка огортає затишком і теплом. Легко читається, піднімає настрій і вчить цінувати дрібниці, адже в них і криється щастя. Без сумніву книга про добро та милосердя, яка дарує тепло, затишок, атмосферу і присмак шоколаду з відтінками різних ароматів. Можливо, під час читання, Вам захочеться з’їсти трохи шоколаду.

Майстер і Маргарита.jpg«Майстер і Маргарита», Михайло Булгаков
Складно писати про такий багатошаровий роман, як "Майстер і Маргарита". Кожен побачить у ньому щось своє: одні історію любові, здатної подолати всі перешкоди, інші викриття людських пороків, треті іронічну сатиру з Бегемотом і Коровйовим, а хтось буде ретельно розбирати релігійні символи і знаки, поміркувавши над кінцівкою твору. І в цьому геніальність твору. Його не можна трактувати однозначно. 

Книга про добро і зло, де зло протягом усього роману робить добро.

Тріумфальна арка.jpg«Тріумфальна арка», Еріх Марія Ремарк, Клуб Сімейного Дозвілля
Віртуозно написаний роман про кохання, читаючи який, боязко пропустити хоч слово. Антивоєнна книга про те, що в житті найважливіше. Велика серйозна література завжди намагається повернути людину до справжніх загальнолюдських цінностей. Жити в світі, любити, дружити, займатися улюбленою справою, радіти навколишньому світу і людям, створювати сім'ї, виховувати нове покоління. Це не просто роман, це найтонша павутина почуттів і думок, які обов'язково знайдуть відгук у душі кожного читача.

Джейн Ейр. Золота полиця.jpeg«Джейн Ейр», Шарлота Бронте, #книголав
Книга про справжнє кохання, яку знає весь світ: юна гувернантка Джейн Ейр надходить на службу в будинок містера Рочестера, до якого, незважаючи на його похмурість і зовнішню суворість, навіть прив'язується. Джейн бідна, не гарна собою і встигла випробувати чимало неприємностей. І вона не відразу розуміє, що похмурий будинок зберігає набагато більше таємниць, ніж здається на перший погляд. Доля розводить головних героїв - їх чекають випробування, але справжнє почуття допомагає пережити всі тяготи і труднощі. Історія насправді дуже прониклива. Прочитавши цю книгу одного разу, про неї вже не зможеш забути ніколи.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%