Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/povernennya-tovaru/?forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Правила повернення друкованих видань

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині Книгарні «Є», звернувшись за тел. (044) 228-05-66, або написавши на e-mail: support@book-ye.com.ua. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбаний товар.

За придбаний електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти. Електронні книжки поверненню чи обміну не підлягають.

При необхідності обміну або повернення бракованої продукції, яку було надіслано за межі України міжнародною доставкою - рішення щодо здійснення фактичного повернення товару приймає Книгарня “Є” в залежності від доцільності (вартості зворотного транспортування, і т.д.). В разі, якщо повернення визнано недоцільним - клієнту за рішенням Книгарні “Є” можуть бути запропоновані інші механізми: компенсація вартості (повернення грошей за товар), або відправка товару на заміну бракованого без зворотної відправки бракованого товару (оплату за доставку товару на заміну здійснює Книгарня “Є”).

Правила повернення інших товарів

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право  протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

 Для оформлення повернення товару слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині Книгарні «Є», звернувшись за тел. (044) 228-05-66, або написавши на e-mail: support@book-ye.com.ua. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем продукції, що повертається.

Не підлягають обміну(поверненню): панчішно-шкарпеткові вироби, дитячі іграшки м’які, дитячі іграшки гумові надувні.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image