Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/the-ickabog-dzhoan-roulinh-opublikuvala-novu-kazku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

The Ickabog: Джоан Роулінг опублікувала нову казку

01.06.2020
Відгук

Казка матиме назву The Ickabog

Британська письменниця та авторка книжок про Гаррі Поттера Джоан Роулінг випускає нову казку. Авторка публікуватиме дитячу історію у вільному доступі.

Вона матиме назву The Ickabog. Десять років Джоан Роулінг тримала рукопис на власному горищі і не показувала світові. Зараз переглянути  новинку можуть усі, бо казку письменниця виставила безкоштовно на власному сайті. 

Роулінг зізнається,  що завжди хотіла опублікувати цю дитячу історію. Проте після останньої книги про Гаррі Поттера, письменниця написала дві книжки для дорослих. Саме тому до казки черга дійшла лише зараз.

Письменниця хоче, щоб ця історія трохи розважила дітей, які перебувають на карантині.  Крім того, авторка пропонує конкурс для дітей. У ньому можуть взяти участь малюки з усього світу. Роулінг просить, щоб до її казки маленькі читачі намалювали ілюстрації. Батьки мають розмістити роботи у твіттері з гештегом #TheIckabog. Найкращі малюнки увійдуть до друкованого видання. 

Книжка вийде друком у листопаді 2020 року.

Нагадаємо, що у Книгарні «Є» можна замовити записник в оформленні «Гаррі Поттер», а також книжки про Гаррі Поттера англійською мовою.


Читайте також:


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%