Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/your-ad-could-go-here-oksany-zabuzhko-sered-najochikuvanishykh-novynok-new-york-times/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

«Your Ad Could Go Here» Оксани Забужко серед найочікуваніших новинок New York Times

21.05.2020
Відгук

У Сполучених Штатах Америки вийшла друком нова збірка оповідань Оксани Стефанівни Забужко «Your Ad Could Go Here» («Тут могла бути ваша реклама»). Про це письменниця написала на власній фейсбук-сторінці.

Оксана Стефанівна розповіла, що у неї був запланований тур по Сполученим Штатам Америки до кінця травня, проте на заваді постала пандемія коронавірусу. 

У відгуку PEN-America на збірку оповідань ідеться: «Об’єктивна істина та персональні міфології стикаються у збірці оповідань Оксани Забужко, що концентрується у питанні, якою є правда у даний момент.

Письменниця відправляє читачів у мандрівку від тріумфу Помаранчевої революції до особистих перемог над кумівством і змаганням між сиблінгами, та спонукає читачів замислитися над тим, як все могло би бути, додаючи у ці захопливі історії елементи казки та міфу».

Тексти, що входять у збірку, переклали Ніна Мюррей, Галина Гринь, Аскольд Мельничук, Марта Горбань та Марко Царинник. Збірка оповідань вийшла у видавництві Amazon Crossing.

Збірка «Your Ad Could Go Here» потрапила до списку найочікуваніших новинок 2020-го року за версією видання New York Times.

Раніше виходили друком такі твори Оксани Забужко:
«Музей покинутих секретів», «Польові дослідження з українського сексу», «І знов я влізаю в танк», «Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською», «Шевченків міф Оксани Забужко та його критики», «Вірші: 1980-2013».


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image