Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-samotnist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про самотність

26.05.2020
Відгук

У нас кожен день виникають різні стреси та кожен з нас бодай раз відчував тиск суспільство на нашу свідомість, вже не кажучи про купу обов'язків, які неодмінно потрібно виконувати. Тому для людей, що шукають тишу та усамітнення, ми створили добірку книг про  самотність.

усе побачиш коли пригальмуєш.jpgКнижка, яка розповість про користь самотності — «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі» Гемін Сунім. Автор практикує буддизм і у цій книзі він ділиться своїми знаннями, щоб допомогти іншим людям віднайти свою духовну рівновагу. Філософський погляд письменника на життя та його поради - неодмінно допоможуть зрозуміти, як важливо побути кілька годин на день на самоті, віддатися роздумам та прислухатися до власного серця. Книга наповнена чудовими ілюстраціями  від корейського художника Янга Чул Лі, що неодмінно додає їй атмосфери.

Шлях.jpgКнига про боротьбу з самотністю «Шлях» Консуке Мацушіти допоможе подолати життєву кризу. Автор – відомий гуру менеджменту та засновник величезної корпорації «Panasonic» написав книжку про короткі філософські поради, що допоможуть зрозуміти природу самотності та побороти свої страхи. Книга насичена роздумами та прагненням достукатись до людей, щоб вони не боялися перешкод.

Шості двері.jpgКнига про самотню людину «Шості двері» Ірен Роздобудьки – це сумна і водночас зворушлива історія про дівчину, яка у дитинстві через життєві перешкоди намалювала двері на стіні та на подив сама для себе увійшла через них. Від того часу багато чого змінилося: у неї загинув ліпший друг, зрадила подруга, а шлюб зазнав краху. Гроші та успішна кар’єра не приносять їй задоволення. І кожен раз коли їй нестерпно жити, вона малює двері й входить у світ, у якому намагається прожити зовсім нове життя.

Нетутешній.jpgЩе одна книга про депресію та самотність — «Нетутешній» Оксани Сайко —  розкриє історію дивакуватого хлопця-годинникаря, який намагається втекти від минулих кривд та непорозумінь. Він марить ілюзіями та безглуздими очікуваннями, що ніколи не судились здійснитись. Ця повість про пошук себе та прагнення любити, про мінливість нашого життя і важливість слухати своє серце.

Сила інтровертів.jpgКнига про самотність з розряду психології «Сила інтровертів» Сьюзен Кейн допоможе збагнути справжній потенціал замкнутої у собі людини. Інтроверти за своєю природою самітники та просто обожнюють побути на одинці. Та що ж робити таким людям, якщо сучасний світ диктує успіх лишень енергійним людям? Саме про це авторка і розповідає  у своїй книзі. Вона наводить приклади успішних людей-інтровертів, які не боялися рухатись до своїх мрій. Сьюзен переконана, що саме усамітнення приносить багато користі не лише у роботі, а й і у повсякденному житті.

Чому варто жити далі.jpgКнига про депресію та самотність «Чому варто жити далі» Метт Гейг. Метт, багато років страждає від депресії. Попри люблячу дружину, гарну сім'ю та успішну кар'єру – він кожен день бореться з відчуттям приреченості. Тому він вирішив написати книжку, яка більше орієнтована на  тих людей, яким кортить дізнатись про цю хворобу більше. Автор переконує інших, що слова: «посміхнись, все буде добре» не діють, бо депресія – це хвороба, яка потребує лікування. Та от біда! Дієвих ліків до сих пір немає. Метт Гейг у цій книзі відверто ділиться своїми відчуттями та намагається достукатись до інших людей, щоб вони зрозуміли, що депресію не подолати без підтримки та розуміння близьких людей.


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту