Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/samotnist-chy-samodostatnist-suchasni-knyzhky-na-neprostu-temu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Самотність чи самодостатність: сучасні книжки на непросту тему

27.11.2019
Відгук

Відомий майстер бойових мистецтв Брюс Лі колись сказав: «Тільки самодостатня людина стоїть одна, більшість іде за натовпом і наслідує його». Якщо ви все ж боїтеся слова «самотність», то читайте нашу добірку книжок, і ви гарантовано будете почуватися особливими та самодостатніми.

Книги для саморозвитку українською мовою

Курячий бульйон для душі. Знайди свою внутрішню силу.jpgПропонуємо вашій увазі добірку книг для саморозвитку українською мовою. І перша книжка із цього списку – збірка реальних історій «Курячий бульйон для душі. Знайди свою внутрішню силу». Справді, ці короткі оповідання неймовірно надихають та підтримують. Не вірите, що в житті може трапитися справжнє чудо? Тоді вам просто обов’язково потрібно прочитати цю збірку! Відтак ви зрозумієте, що щось подібне вже переживали й інші люди, але в кінцевому результаті повірили в краще майбутнє, і воно неодмінно настало.

7 звичок високоефективних підлітків.pngКниги для саморозвитку підлітків беззаперечно необхідні юним читачам, які не хочуть почуватися самотніми та прагнуть позитивних змін. Серед таких книжок чільне місце ось уже декілька років поспіль займає «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові. Відомо, що підлітки дуже важко переживають самотність та, як правило, часто-густо незадоволені собою. Прочитавши цю книжку, молоді люди стануть більш впевненими, повірять у свої можливості та сили, не будуть по-дитячому ображатися, а почнуть наповнювати своє життя змістом.

Підсвідомості все підвладне.jpgКниги для переосмислення життя потрібні нам, щоб вдумливо творити своє теперішнє та майбутнє із почуттям самодостатності. Книжка Джона Кехо «Підсвідомості все підвладне» - саме те, що вам потрібно. Прочитавши її, ви зможете зрозуміти силу підсвідомості та людського розуму, а ще втілити в життя принципи, які змінять ваш теперішній стан. Автор доводить, що саме ваша підсвідомість може привести вас до щастя та успіху. Ця книжка стане вам добрим порадником та підкаже, як цього досягти.

Мрії здійснюються.jpgКниги про самореалізацію є необхідними саме для тих, хто не бажає відчувати себе самотнім, а прагне знайти цікаву справу і професійно розвиватися. Тому, пропонуємо вашій увазі книжку Барбари Шер «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку». Це дійсно неймовірний мотиватор для тих, хто втомився чекати прекрасного життя, а хоче творити його тут і тепер. У книжці ви прочитаєте про особисті та професійні мрії, які варто втілювати в життя, і про корисні стратегії, які допоможуть здійснити ваші бажання.

Бог дає таланти всім.jpgТак вже сталося, що психологічні книги супроводжують наших читачів у такі життєві періоди, коли їм потрібно щось змінити, аби набути самодостатності та не почуватися самотніми. Книжка«Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя» Регіни Бретт – ось той оптимальний варіант легкого чтива, який допоможе «побачити» себе зі сторони й наважитися нарешті подолати життєві проблеми. Маєте сумніви? Бракує радості? Вам необхідна свобода? Тоді читайте цю книжку – і ви точно не пошкодуєте!Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту