Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vidchuzhennya-dobirka-knyh-pro-zajvykh-lyudej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відчуження: добірка книг про зайвих людей

25.05.2020
Відгук

Чи погано бути спокійною та замкнутою людиною? Наш світ сповнений галасу та інформаційного шуму, з яким не кожен може дати раду. Всі люди намагаються стати успішними, продуктивними та щасливими. Але що до тих, хто обожнює тишу та самотність? Ми вирішили зробити добірку книг про людей, які почуваються зайвими у цьому світі, але через це - вони не менш цікаві.

Славетне життя Ей-Джея Фікрі.jpgОдна з книг про замкнену людину — «Славетне життя Ей-Джей Фікрі» —  Габріела Зевіна розповість історію про відлюдькуватого книгаря, що обожнює книжки, але  терпіти не може людей. Дружина головного героя померла, а його улюблена книгарня перебуває на межі банкрутства, та ще й до цього кудись поділося рідкісне видання, котре коштує величезних статків. Через ці обставини, і так не надто життєрадісний чоловік ще більше замикається у собі. Та одного дня у його житті з'являється маленька дівчинка Аліса, яка знову відкриває для нього сонячний світ посмішок та тепла.

Кімната для печалі.jpgЩе одна книга про зайвих людей  — «Кімната для печалі» Андрія Любки – це збірка оповідань, які з першого погляду не пов'язані між собою. Але це омана, адже їх поєднує самотність та люди, що не потрібні нікому окрім самих себе. Всі герої оповідань шукають тихий прихисток від суспільства, вони не бачать сенсу жити далі, але все одно їх щось тримає у цьому світі. Ці люди намагаються знайти мушлю де тихо та затишно і більше ніколи не вилазити з неї, до поки їхнє життя не обірветься.

Стоунер.jpgЄ багато дивних людей описаних в літературі і одна з таких у книжці «Стоунер» Джона Вільямса. Книга розповість про викладача англійської літератури, який намагається просто жити. Але через свою замкненість йому не вдається комунікувати з  людьми. Він обожнює свою роботу та здавалось, що кохає свою дружину. Але шлюб не приносить йому втіхи. Єдине, що тримає його у цьому житті  так це донька і пристрасть до літератури. Стоунер марить видати свою книжку і багато часу приділяє для її написанню. Та життя доволі рутинне і не збагненне, тому мрії можуть залишитися лише мріями.

До музики.jpgЧергова книжка про зайву людину —  «До музики» Кетіль Бйорнстада – це роман про пошук себе та прагнення здійснити свою мрію. У головного героя помирає мати. Все що йому лишається так це грати на піаніно. Лише тоді він може вгамувати свій біль та розпач. Хлопець відчуває, що його життя іде шкереберть і нічого не може з цим вдіяти. Він прагне підкорити музику, аби хоч якось компенсувати свої негаразди. Ця книжка про самотність, смерть та зворушливе кохання, а також про насилля та нестримну пристрасть.

вуличний кіт на ім'я боб.pngЗарубіжна класика для підлітків — «Вуличний кіт на ім'я Боб» Джеймса Бовена -  це зворушлива історія, яка трапилася у Лондоні. Випадково вуличний музикант натикається на кота, який змінює його життя. Вони один одному дають надію бути щасливими та допомагають перебороти своїх демонів, які вже багато років роздерають їхні душі.
Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%