Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/lyubovni-trykutnyky-knyhy-pro-strazhdannya-ta-zradu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Любовні трикутники: книги про страждання та зраду

11.03.2020
Відгук

Багатьом із нам подобаються художні романи з гарно продуманим романтичним сюжетом. Літературний твір це одне із небагатьох місць де любовні стосунки показують справжню сутність людини, не позбавляючись при цьому свого виняткового значення. Прослідкувати за любовним трикутником на прикладі класичного літературного твору (а не бульварного чтива) і насолодитись творчими перипетіями найдосконаліших романтичних сюжетів ми пропонуємо вам у цій короткій добірці.

Кращі книги про душевні переживання закоханих

Охоронець серця.jpgПропонована збірка Франсуази Саган складається із трьох класичних творів «Охоронець серця», «Сигнал до капітуляції», «Невиразна усмішка». Авторка вдало розкриває всі тонкощі і багатогранні явища, які тільки можуть виникнути між закоханими людьми. Любовні трикутники - це далеко не все на що ви можете натрапити у майстерному і чуттєвому письмі цієї французької письменниці.

Джуд Непомітний.jpg"Джуд Непомітний" - це книга від славетного англійського новеліста Томаса Гарді, в якій розповідається про дійсно незвичайну любов. Про таку любов не часто можна прочитати у книжках, але від того вона не стає менш пізнаваною для кожного, хто вважає себе дорослою людиною. Головний герой дійства намагається нехитро розповісти про муки і метання, глузування і нещастя, які кидають виклик найсильнішому із почуттів. Якщо ви будете читати вдумливо, то вам неодмінно вдасться долучитись до моральної дилеми героя і можливо їй запобігти у своєму житті.

Дружина мого чоловіка.jpgРоман сучасної письменниці Джейн Коррі "Дружина мого чоловіка" - навчить вас перш за все не робити поспішних висновків. Ані назва, ані обкладинка і навіть перші сторінки цього твору не дозволяють зрозуміти  на що читач повинен очікувати. Белетристика або ж реалізм не баченої досі глибини? Про це ми дізнаємось поступово занурюючись у життя молодого художника і його дружини - співробітниці невеликої юридичної фірми. На героїв очікує справжнє кохання, зрада і розчарування, а також мистецтво і наша здатність залишати у ньому часточку своєї душі.

Ми.jpgНайперша у світі антиутопія, роман, у якому полігамія і багатомужжя межують із технологічним вибухом та моральним занепадом цивілізації, було написано 1920 року у повоєнній Росії. Раритетний і безцінний для багатьох поколінь фантастів Magnum opus Євґєнія Замятіна "Ми" - любовно-фантастична пригода, після якої світ постане перед вами як відображення усіх наших страхів і бажань. В основі її сюжету інженер і спів розробник космічного корабля, що день за днем отримує частку кохання "за талонами", допоки не закохується у дівчину, з якою не лише бажає бачитись щодня, а і задумує зухвалий план втечі.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%