Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhoko-villink/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джоко Віллінк - книги та біографія

Джоко Віллінк

Повне ім'я:Jocko Willink

Народився:8 вересня 1971

Джон Греттон Віллінк Молодший або Джоко Віллінк - це сучасний американський письменник, подкастер та офіцер ВМС США у відставці, колишній морський котик. Народився у 1971 році у Торрінгтоні, штаті Коннектікут, США. Пройшовши підготовку як бойовий плавець, брав участь у війні в Іраку, нагороджений медаллю «Срібна зірка» та «Бронзова зірка», також служив інструктором морських котиків. Освіту отримав в університеті Сан-Дієго.

Після відставки з військово-морського флоту, Джоко Віллінк разом з побратимом заснував консалтингову компанію «Echelon Front», яка спеціалізується на наданні лідерських консультацій та персональному навчанні в умовах непередбачуваних змін.

Книги Джоко Віллінка - це результат багатого життєвого досвіду та професіоналізму автора, які лягли в основу декількох виданих книжок, зокрема:

Окрім науково-популярних творів, автор видав дитячу книгу «Mikey and the Dragons» (2018) та серію з п’яти дитячих творів «Way of the Warrior Kid» (2017-2022).

У жовтні 2021 року відбувся дебют автора в дорослій художній літературі, друком вийшов його трилер «Final Spin: A Novel».

На сторінках своїх мотиваційних книг автор пропонує прийоми та програми, які допоможуть розвивати ефективне особистісне або командне лідерство, підкаже, як вибудувати стратегію впорядкованого життя.

Купити книги Джоко Віллінка можна не лише в інтернет-магазині Книгарня «Є», але й в офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Запрошуємо завітати до наших магазинів та познайомитися з розмаїттям творів з саморозвитку.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image