Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/deniel-goulman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Деніел Ґоулман - книги та біографія

Деніел Ґоулман

Деніел Гоулман, книги якого є синтезом нейропсихології та духовних вчень, народився в родині знаних науковців, тому всотав любов до знань ще змалечку. Закінчивши з відзнакою коледж, Деніел вступив до Гарвардського університету, де отримав ступінь доктора філософії. Згодом, отримавши грант на дослідницьку поїздку, він вирушив до Індії, де вивчав соціальні науки, а також проводив час із відомим індійським гуру. Наразі Гоулман є членом ради директорів організації «Розум та життя», що налагоджує взаємодію між нейронаукою та медитативними практиками. Так, одна з його книжок вміщує вибрані діалоги з Далай Ламою, що переплітаються із даними сучасних досліджень про емоційну складову людського «я».

Книги Деліела Гоулмана купити в Україні теж можна, а все завдяки тому, що свого часу його робота «Емоційний інтелект» стала бестселером у США та протрималась у топах продажів майже два роки. І не дивно, адже своїми ідеями професор здійснив революцію у розумінні роботи людського мозку та особистості. Він є одним із авторів вчення про емоційну саморегуляцію, направлену на усвідомлення власних емоцій та більш тонке відчуття чужих, що при правильному підході дозволить розвинути і інтелектуальні здібності. Тому коли з’явилася новина про те, що це видання уже на полицях книгарень, купити книгу Деніела Гоулмана у Києві, Харкові, Львові та інших великих містах було дуже багато бажаючих.

Унікальність підходу автора ще і в тому, що він не перевантажує свої книги суто науковими даними, аби інформація була доступна будь-якому читачеві. Гоулман пропонує різні вправи та способи медитації, що будуть зрозумілі кожному, аби краще осягнути свої душевну та інтелектуальну складові. До речі, якщо ви ще й у пошуку інтелектуальних художніх творів, зверніть увагу на роман «Доця» Тамари Горіха Зерня або «Книги Якова» Ольги Токарчук.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image