Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/rarytetnyj-komplekt-zabuzhko-u-fakti-bulo-prodano-za-30-tysyach-hryven/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Раритетний комплект “Забужко у факті” було продано за 30 тисяч гривень

16.02.2022
Відгук

Українська письменниця Оксана Забужко продала збірку своїх книг з назвою “Забужко у Факті” на аукціоні за 30 тисяч гривень, щоб підтримати медіа про читання і книговидання “Читомо”. Про це письменниця повідомила на своїй офіційній сторінці у Facebook. “Забужко у факті” - це комплект із чотирьох книг, виданий у 2001 році в кількості 100 штук львівським видавництвом “Факт” до львівського Форуму видавців. 

До цього комплекту входили: 
1) Польові дослідження з українського сексу. Роман. 3-тє видання. 2000 р.; 
2) Казка про калинову сопілку. Повість. 2000 р.; 
3) Хроніки від Фортінбраса: Вибрана есеїстика 90-х. 2-ге видання. 2001 р.; 
4) Репортаж із 2000-го року. Збірка статей. 2001 р.

Зі слів письменниці, зі 100 комплектів у неї залишилося 3, один з яких Оксана Забужко і продала, щоб підтримати “Читомо”.

Раніше ми повідомляли, про що буде новий роман Оксани Забужко, а також, що Оксана Забужко стане гостею фестифалю Time of the Writer.

Також ми писали, що Оксана Забужко разом із видавництвом “Комора” та “Urban Space 500” започаткували літературний салон “Клуб бібліофагів”.

Нагадаємо, що Оксана Забужко за книжку “Планета полин” була відзначена премією Книга року ВВС-2020 в номінації “Есеїстика”.

Тим часом на сайті Книгарні “Є” можна купити книги Оксани Забужко: “Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса”, “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”, “Музей покинутих секретів”, “Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період”.

Фото - з офіційної сторінки письменниці у Facebook.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image