Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/oksana-zabuzhko-i-time-of-the-writer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Забужко і Time of the Writer

26.03.2021
Відгук

Українська письменниця Оксана Забужко cтане гостею Міжнародного фестивалю Time of the Writer. 

Українська письменниця візьме участь у панелі “Фемінізм & творчість письменниці: Шлях до самореалізації та розширення можливостей”.

Це щорічний фестиваль, що відбувається у Південній Африці в місті Дурбан. Фестиваль триває упродовж тижня й збирає письменників з усього світу.

Ініціатором та організатором цього заходу є Центр мистецтв Університету Квазулу-Наталь, метою якого є активна інтеграція сучасного мистецтва у соціальне життя країни. 

Як і торік, через карантинні обмеження фестиваль відбуватиметься онлайн. 

Торік Україну на цьому фестивалі представляли Гаська Шиян та Остап Сливинський. 

Нещодавно Оксана Забужко разом із видавництвом “Комора” та “Urban Space 500” започаткували літературний салон “Клуб бібліофагів”.

Нагадаємо, що Оксана Забужко за книжку “Планета полин” була відзначена премією Книга року ВВС-2020 в номінації “Есеїстика”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Оксани Забужко: “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”.

Фото взято з офіційної сторінки Оксани Забужко у Фейсбук.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image