Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/pro-shcho-bude-novyj-roman-oksany-zabuzhko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Про що буде новий роман Оксани Забужко

22.12.2020
Відгук

“Сміх Кассандри” - саме таку назву матиме новий роман Оксани Забужко. У книзі, над якою нині працює письменниця, мова йтиме “про справжню Гомерову Кассандру, а також про акторів, які намагаються поставити виставу про неї”.

Письменниця про це повідомила журналістам під час інтерв’ю BBC News Україна після перемоги в конкурсі Книга року BBC-2020. 

Нагадаємо, що Оксана Забужко за книжку “Планета полин” була відзначена премією Книга року ВВС-2020 в номінації “Есеїстика”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Оксани Забужко: “Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса”, “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”, “Музей покинутих секретів”, “Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період”.

Фото взято з офіційної сторінки Оксани Забужко у Фейсбук


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image