Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/book-pitch-vyznachyv-finalistiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Book Pitch визначив фіналістів

19.07.2021
Відгук

Експерти Book Pitch визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації:

Нагадаємо, Book Pitch − спільний проєкт 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».  Його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

До участі у Book Pitch допускаються художні книжки, які можна адаптувати для екранізації (художній ігровий фільм), опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників. Цього року до складу журі пітчингу увійшли: програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

Один із проєктів-фіналістів Book Pitch отримає приз від компанії StarMedia — професійний аналіз сценарію від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків. Призом від Книжкового Арсеналу буде зйомка промоційного відео книжки, що поширюватимуть на інформаційних ресурсах фестивалю. А призом від ОМКФ — поїздка на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль.

Оголошення переможця другого книжкового пітчингу відбудеться 30 липня о 16:00 у Мистецькому арсеналі в Києві. 

На сайті Книгарні “Є” можна купити книжки фіналістів: «Світлий Шлях: історія одного концтабору» Станіслава Асєєва, «Летіла в небі чорна птаха» Анни Біленької, «Кокліко» Павла Матюші.

Читайте також:

Отримай знижку