Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vyrushaj-nazustrich-mriyi-krashchi-motyvatsijni-knyhy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вирушай назустріч мрії: кращі мотиваційні книги

27.07.2020
Відгук

Брак мотивації та натхнення змушує вас сидіти на місці і не вилазити із бульбашки комфорту, хоча душа бажає змін? На порятунок прийдуть мотиваційні книги. Вони підкажуть, де можна почерпнути сили та як відновити внутрішні ресурси.

Книги, що наповнюють життя змістом

Мотиваційна література слугує невичерпним джерелом сенсу. Вона допомагає знайти справу, яка до душі, вийти із зони комфорту та нарешті наважитись зробити те, на що завжди не вистачало сил та енергії. Іноді ж мотиваційка просто показує сенс і запевняє, що ви тут не просто так.

7 звичок високоефективних підлітків.pngНайкращою книгою для мотивації підлітка є славнозвісна книга “7 звичок високоефективних підлітків” від ірландського письменника і тренера з підвищення ефективності Шона Кові. Автор закликає прививати собі корисні звички і таким чином досягати бажаного. Легкий стиль та приклади з життя легко сприйматиме кожен підліток. “7 звичок високоефективних підлітків” стане чудовим путівником для активних підлітків у світ успішного дорослого життя.

never stop.jpgКниги про мотивацію для спорту навчають витривалості та терпимості на шляху до результату. Якщо ви давно мрієте бігати і відчуваєте, що біг – це воно, то книга “Never Stop” обов’язково мусить стати настільною для вас! Фітнес-тренерка, учасниця світових марафонів та пів марафонів, засновниця клубу «Skinny&Strong» Марі Карачина впевнена, що біг – це щось значно більше, ніж вид спорту. Почати бігати не так легко, ми постійно у русі, а шалений ритм життя забирає так багато сил. Але правда в тому, що спорт дає результат та енергію для нових звершень.

Велика книга 30-денних викликів.jpgНіщо так не мотивує займатися спортом, як випрацьована звичка. “Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя” Розанни Каспер може стати справжньою знахідкою для тих, хто хоче запроваджувати корисні звички для забезпечення фізичного і ментального здоров’я та саморозвитку. Авторка пропонує цілі системи прививання нових звичок, з додаванням посилань на допоміжні додатки та розробленими програмами ідей для вашого здоров’я та продуктивності. Від книги Розанни Каспер ви отримаєте заряд мотивації щомісяця пробувати нове заняття та виконувати його щодня.

Максимум успішності.jpgКниги можуть бути також потужною мотивацією заробітку грошей! Американський мотиваційний спікер та автор книг із саморозвитку Браян Трейсі знає, як бути максимально продуктивним на роботі та досягати успіху. Книга “Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалу” розкриває секрети успіху. Браян дає корисні поради для підтримки концентрації та максимальної ефективності при виконанні будь-яких завдань. Автор розповідає про 7 складників успіху та 7 законів ментальної майстерності, а також про складники самоконцепції особистості, управління емоціями та правила успішних відносин.

Вирушайте назустріч своєму ліпшому життю з новою версією себе та кращими книгами для мотивації та саморозвитку.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image