Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/rozmayittya-tsinnostej-knyhy-pro-antykvariv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Розмаїття цінностей: книги про антикварів

11.09.2020
Відгук

Ти змінив моє життя.jpg Згадуючи художні книги про успішних людей, на думку приходять асоціації з багатством, пихою та марнотратством. Такий стереотип легко розвіє книга Абделя Селлу "Ти змінив моє життя", адже один із головних героїв, прикутий до інвалідного візка, попри усі його гроші не знаходить душевного спокою. Безліч коштовних старовинних речей та дорогих мандрівок не роблять його щасливішим, а лише тимчасово зменшують біль. Проте все змінюється, коли у його життя вихором вривається молодик, що виріс у нетрях, проте не втратив оптимізму та жаги до життя. Разом ці двоє отримають те, чого кожному з них так не вистачало і врешті в їхніх серцях оселиться гармонія.

Книги про багате життя і все, що його супроводжує

Різдвяна пісня у прозі.jpgЄ книги про багатих людей, які несуть глибинний філософський сенс, ховають під завісою магічної оповіді важливі істини. "Різдвяна пісня у прозі" Чарльза Діккенса розповідає про жахливого скнару Ебенезера Скруджа, що заради грошей готовий був працювати чи не цілодобово та обдирати усіх, кого можна, до останньої копійки. Але начебто маючи те, чого він бажав – самотність та багатство – він не почувався щасливим, ба навпаки. Проте різдвяні духи вирішують дати його душі шанс бути врятованою та показують чоловікові його минуле та майбутнє. Чи зробить Скрудж висновки? Чи віднайде справжні цінності у житті? Ви обов'язково захочете це дізнатися.

Будинок на вулиці Тредд.jpgТвори Карен Вайт є не тільки книгами про гроші, успіх, легкість буття. Її персонажі потрапляють у незвичні ситуації, подекуди моторошні, але завжди цікаві та непередбачувані. Головна героїня роману "Будинок на вулиці Тредд" випадково отримує у спадок таємничий старий будинок із купою антикваріату всередині. Щоб стати повноправною господаркою, вона має прожити там цілий рік. Тільки от ніхто не попереджав, що на додачу вона успадкує ще й привидів та страшні таємниці минулого жителів цього дому. У  історії переплітаються містика, детективна лінія та кохання, тому читати її – напрочуд захоплююче заняття.

Щиголь.jpgСучасна художня література, що підкорила увесь світ – це точно про роман Донни Тарт "Щиголь". Підліток Тео стає свідком жахливої події та переживає втрату близької людини. Та на цьому випробування не закінчені, бо у його руках опиняється старовинна картина сімнадцятого сторіччя, таємниця якої має прямий стосунок до його долі. Роман просякнутий тонким психологізмом та естетикою образотворчого мистецтва. Персонажі тут неоднозначні, багатогранні, а сюжет настільки чарує, що усі вісімсот сторінок цієї оповіді пролітають непомітно.

Буфонада.jpgРоман "Буффонада або Більше не самотні" Курта Воннегута – неповторний сюрреалістичний твір про постапокаліптичне недалеке майбутнє. Головний герой переживає низку перероджень, встигає побувати і президентом, що обожнює старовинні дрібниці, і злидарем, що все одно задоволений життям. Абсурдні, проте душевні персонажі, сімейні стосунки, кризи політичного режиму та фантастичне тло - усе це описане з витонченою майстерністю та із влучним сарказмом. Ця авторська фантасмагорія лишає приємний післясмак та поживу для роздумів.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%