Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/naukovi-ta-populyarni-knyhy-pro-robotu-mozku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наукові та популярні книги про роботу мозку

16.11.2020
Відгук

Дивачка, що закохалася в мозок.jpgНетривіальні книги про мозок та мислення як робота Венді Судзукі та Біллі Фітцпатріка «Дивачка, що закохалася у мозок» надихають. І не дарма, бо авторка, посилаючись на особистий досвід та чисельні дослідження, розповідає про нейропластичність, контакт мозку з тілом та душею, його реакції на стрес. Оповідь приправлена нотками автобіографічності про шлях науковиці від закомплексованої ботанки до соціально активної особистості. 

Наш творчий мозок.jpgДіка Свааба неспроста називають автором одних із найкращих книг з нейропсихології. Наприклад, у книзі «Наш творчий мозок» він проникає у глибини нейропсихології, аби пояснити що таке креатив та як працюють нервові клітини у митців. Чи правда всі генії – божевільні? Чому не кожен мозок має схильність до творчості? На це і не тільки автор відповідає чітко та зрозуміло.

Ми це наш мозок.jpgЩе один шедевр, що вийшов з-під пера Діка Свааба, це «Ми – це наш мозок». Тут він торкається питань свідомості, причин виникнення нервових хвороб, розвінчує міфи про неповне використання ресурсів мозку та відсутність відновлення нейронів тощо. Книга буде цікавою широкому колу читачів, бо доступна мова та цікава манера викладення відразу притягують.

Керуй своєю підсвідомістю.jpgОдним із майстрів написання книг про свідомість є Джо Диспенза, дослідник та хіропрактик. Книга «Керуй своєю підсвідомістю» стане помічником для тих, хто давно розучився відчувати справжнє задоволення від життя, ловити момент та насолоджуватися ним. Готові гармонійно співіснувати із власним Я та припинити бути зручним для всіх довкола? Хутчіш розгортайте цю книжку.

Твій мозок в роботі.jpgНейронаука, книги з якої все більше ваблять читачів, дозволяє краще зрозуміти принципи роботи власного тіла та використовувати свій ресурс якісніше. І книга Девіда Рока «Твій мозок у роботі. Як припинити відволікатися та працювати продуктивніше» не є виключенням. Оберіть її, якщо над усе прагнете краще реалізовувати потенціал, навчитися зосереджуватися та знаходити спільну мову із оточуючими. 

Самовідновлення мозку.jpg«Самовідновлення мозку» Нормана Дойджа – це та науково-популярна література, від якої важко відірватися. Автор доводить, що мозок є цілком врівноваженою та пластичною структурою, яка здатна підлаштовуватися під різні функціональні зміни, наприклад, при хворобах Паркінсона та Альцгеймера, цілковитій втраті одного з органів чуття, симптомах хронічного болю чи стресу тощо. 

Мозок. Те, про що тобі не розкажуть дорослі.jpgСеред дитячих книг також є науково-популярна література про мозок та свідомість. Видання Богуша Янішевського «Мозок. Те, про що тобі не розкажуть дорослі» зробить маленького читача експертом з мозковедення. Розповідь починається з доісторичних часів, коли з’явилися перші натяки на мислення та мовлення у печерних людей і рухається разом з еволюцією мозку до сучасності. 

Підсвідомості все підвладне.jpg«Підсвідомості все підвладне», – каже нам Джон Кехо у назві однойменної книжки і з ним важко не погодитися. Звертаючись до досліджень відомих психологів та нейробіологів, автор переконує, що резерви підсвідомого незліченні і їх можливо мобілізувати при використанні правильних технік, що їх він подає на сторінках цього зручного кишенькового видання.

правила розвитку мозку дитини.pngБатьки завжди бажають дітям найкращого, особливо турбуючись про їх гармонійний розвиток. Книга Джона Медіни «Правила розвитку мозку дитини» розставить крапки над «і» в усіх питаннях, що стосуються зв’язку перебігу вагітності із роботою мозку плоду, важливості гарного емоційного зв’язку дитини з батьками, ефективності розкручених методів навчання дошкільнят та інших важливих аспектів виховання та педагогіки.

Твій мозок суперзірка.jpeg«Твій мозок –суперзірка: використовуй на повну» Кайї Норденген є чудовим мотивуючим посібником для тих, хто не вірить у власні здібності чи схильний до нездорових залежностей. Авторка, відома лікарка-неврологиня, розкриває секрети роботи сірої речовини, спонукаючи читача розібратися до кінця, аби припинити сліпо коритися вибрикам мозку, а стати врешті його господарем.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту