Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/krashchi-knyhy-z-praktychnymy-lajfkhakamy-dlya-dilovykh-lyudej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кращі книги з практичними лайфхаками для ділових людей

09.09.2020
Відгук

Бізнес література завжди у трендах. Але за що її так цінують? Відповідь надзвичайно проста – за її практичну сторону: дієві поради та лайгаки. І саме про книжки з практичними  бізнес-лайфгаками ця добірка. 

Рейтинг ділової літератури

Думай і багатій.jpgКращі бізнес-книги всіх часів – ті, які не втрачають актуальності навіть сьогодні. Тези найвідомішої книжки Наполеона Гілла «Думай і багатій» продовжують бути популярними та вагомими. Але якщо ви думаєте, що після прочитання одразу станете на кілька тисяч гривень чи доларів багатшими, то гірко розчаруєтеся. Ця книжка – про зміну мислення та ставлення до таких понять як: успіх, багатство, гроші. А також про постійну практику та використання основних, опорних, пунктів, які подає Гілл.

Rework.-Ця-книжка-змінить-ваш-погляд-на-бізнес.jpg«Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда та Девіда Хейнмейер Ханссона також з тих, які змінюють кут погляду на звичні речі. Це не громіздка книжка, написана доступно, а інформація подана у легкій формі. Вона допоможе початківцям у бізнесі зрозуміти справжню суть бізнес-процесів, і не розгубити при цьому важливі ресурси на помилки та факапи.

Кінцевий бенефіціар.jpgБізнес-романи займають свою, особливу нішу у сегменті бізнес-літератури. У таких книжках підприємницька реальність поєднуються з художніми засобами, щоб якнайкраще відтворити світову реальність. До того ж, інколи вагомі постулати бізнес-процесів краще передаються через художню обробку. Такою є книжка «Кінцевий бенефіціар» Романа Кузюка. Цей роман сміливо можна назвати першим українським бізнес-детективом, у якому читачі дізнаються історію розвитку однієї компанії під наставництвом невідомого бенефіціара. Хто ж він і які наслідки його політики пожинатиме компанія?

Сам собі MBA.jpgРейтинги кращих книг з менеджменту не можливо уявити без двох книжок. Про них далі. «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Джека та Сьюзі Велч – поради для різноманітних менеджерів, які покликані тільки вдосконалити вас, як управлінця, та підготувати до можливих випробувань та перешкод до поставлених цілей. Книжка охоплює майже усі процеси бізнесу (маркетинг, управління продажі, фінанси), тому актуальна не тільки для менеджерів.

Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії.jpg«Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шея – реальна історія автора про початок свого шляху у бізнесі. Також ця історія про ризики, культуру, мотивацію та вдосконалення себе та своє оточення. І зрештою, вона про шлях до щастя, на прикладі компанії Zappos, та доставку цього щастя. Потрібна та важлива книжка для бібліотеки підприємця.

тут клює.jpgКращі бізнес-книги, forbes рейтинги рясніють книжками, які хоч орієнтовані на загальну аудиторію, та все ж ментально вони спрямовані на західний бізнес та західні процеси. «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена» Дмитра Томчука – історія про український бізнес без прикрас. Про безжальні уроки, які він підносить та реалії, до яких потрібно готуватися тим, хто мріє про власну справу в Україні.


Читайте також:

Лови момент!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.10.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%