Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-vchat-dyvytysya-sertsem/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що вчать "дивитися" серцем

28.09.2020
Відгук

Книги для позитивного мислення допоможуть вам стати щасливішими, бути продуктивнішими на роботі та жити на повну силу. А також дадуть відповідь на найбільш гострі для вас питання. Як зрозуміти, чи тією справою ви займаєтесь? Де взяти силу волі, щоб втілити плани у життя? Чи можна відчувати більше радості день у день? Як донести до людей свою точку зору?

Книги з психології у Києві

Налаштуйся на зміни.jpgКниги з саморозвитку та позитивного мислення актуальні для кожної особистості. У книзі «Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху» авторка використовує психологічні інструменти у спілкуванні з читачем. Аналізуючи невдачі, вона пропонує зафіксувати свої думки з цього приводу і проаналізувати їх. Як показує практика, саме ці думки бувають деструктивними або не націленими на зміни. Тому Керол Двек пропонує відкоригувати такі установки та замінити їх на продуктивні.

Спіймай дзен життя.jpgУ книзі «Спіймай дзен життя. Японські практики, що ведуть до спокою та радості» зібрано сто порад, завдяки яким можна навчитися відчувати дзен, а разом з цим знанням стати більш стресостійким, спокійним та радісним. Буддистський монах дає практичні та прості уроки, застосовуючи мудрість віків практики дзен у сучасному житті. Мистецтво дзена – це чудова практика, що допомагає краще пізнати себе та відчути єднання із навколишнім середовищем.

Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути.jpgКнига для самовдосконалення «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» пропонує для читача безліч рецептів: як можна розвиватися та змінюватися. Книга читається легко та написана чітко, без ліричних відступів. Всі рекомендації, які подає автор будуть корисні, якщо читач дійсно готовий до змін у своєму житті. Книга розповідає про силу волі, яка є невід’ємною у досягненні мети. Це праця, яка допоможе вам стати тим, ким хочеш бути і здобути впевненість у собі та своїх силах.

Проект Щастя.jpgКраща книга з психології щастя «Проект щастя» мотивує ставати краще, відкривати у собі нові таланти, розвиватися як особистість та як професіонал своєї справи, будувати гармонійні відносини з оточуючими людьми та світом. Рецепту щастя не існує. Воно для кожного різне. Але є певний алгоритм, що допоможе його пізнати. Авторка чітко дає зрозуміти читачеві, в якому напрямку слід рухатися, щоб віднайти гармонію та спокій і просто радіти життю.

Сила волі. Шлях до влади над собою.jpgКупити книги з психології, що мотивують на самовдосконалення можна у Книгарні Є. «Сила волі. Шлях до влади над собою» – чудова книга про силу волі. У ній наводиться приклад про те, як стрес викликає захворювання та відволікає організм від звичайних функцій. Силою волі може заволодіти кожен, але підриває її недосипання, погані звички, неправильне харчування, при зниженні цукру самоконтроль погіршується і при зниженні енергії наші погані риси звільняються. У книзі одна і та ж сама думка повторюється багато разів, але різними словами, можливо, це прийом використовується для того, щоб людина засвоїла та зрозуміла матеріал.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image