Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tetyana-belimova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тетяна Белімова - книги та біографія

Тетяна Белімова

Письменниця народилася у Києві 11 грудня 1976 року. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка за фахом україністика. У своїх роботах досліджувала творчість Віктора Домонтовича. З 2004 року Тетяна працює викладачем української мови в Університеті «Україна». З 2015 року письменниця викладає в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Книги Тетяни Белімової можна купити у багатьох видавництвах Києва.

Тетяна Белімова двічі отримала відзнаки у конкурсі «Коронація слова».  У 2013 році роман «Київ.ua» зайняв третє місце, а у 2014 наступний роман авторки «Вільний світ» отримав перше місце, що стало однією з ключових подій у житті письменниці.

У 2014 році Тетяна була співзасновницею фестивалю «Українські передзвони», а у 2015 виступала членом журі Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця». Також Тетяна була членом журі Міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова" у тому ж 2015 році.

Книги Тетяни Белімової відрізняються своєю ніжністю та легкістю. При цьому її твори змушують замислюватися над такими питаннями, як: що таке людина сьогодення та як жити у великому місті і не втратити себе? У 2015 році вийшла збірка оповідань і новел «Трояндовий джем», а протягом останніх років оповідання письменниці входили до багатьох колективних збірок від Клубу Сімейного Дозвілля. 

А якщо вам хочеться поєднати читання сучасної української літератури з чимось зарубіжним, то обов’язково ознайомтесь з творами Роберта Шеклі українською, ви не пожалкуєте!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image