Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tetyana-belimova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тетяна Белімова

Тетяна Белімова

Життєпис

Письменниця народилася у Києві 11 грудня 1976 року. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка за фахом україністика. У своїх роботах досліджувала творчість Віктора Домонтовича. З 2004 року Тетяна працює викладачем української мови в Університеті «Україна». З 2015 року письменниця викладає в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Книги Тетяни Белімової можна купити у багатьох видавництвах Києва.

Тетяна Белімова двічі отримала відзнаки у конкурсі «Коронація слова».  У 2013 році роман «Київ.ua» зайняв третє місце, а у 2014 наступний роман авторки «Вільний світ» отримав перше місце, що стало однією з ключових подій у житті письменниці.

У 2014 році Тетяна була співзасновницею фестивалю «Українські передзвони», а у 2015 виступала членом журі Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця». Також Тетяна була членом журі Міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова" у тому ж 2015 році.

Книги Тетяни Белімової відрізняються своєю ніжністю та легкістю. При цьому її твори змушують замислюватися над такими питаннями, як: що таке людина сьогодення та як жити у великому місті і не втратити себе? У 2015 році вийшла збірка оповідань і новел «Трояндовий джем», а протягом останніх років оповідання письменниці входили до багатьох колективних збірок від Клубу Сімейного Дозвілля. 

А якщо вам хочеться поєднати читання сучасної української літератури з чимось зарубіжним, то обов’язково ознайомтесь з творами Роберта Шеклі українською, ви не пожалкуєте!

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Отримай знижку