Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-shekly/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Шеклі - книги та біографія

Роберт Шеклі

Всесвітньо відомий американський письменник, який вважається класиком гумористичної і сатиричної фантастики. Книги Роберта Шеклі люблять і читають у всьому світі, а багато сучасних фантастів беруть його історії за взірець.

Письменник народився 16 липня 1928 року в нью-йоркському Брукліні, з раннього дитинства любив читати, надихався творами Роберта Гайнлайна і Вана Вогта та мріяв стати письменником. У юності він підробляв на різних роботах, щоб мати хоч якісь гроші. Під час Корейської війни працював редактором, а після Роберту вдалося вступити до Нью-Йоркського університету, де 1951 року він здобув ступінь бакалавра мистецтв.

Як і багато письменників-новачків того часу, Роберт активно розсилав свої фантастичні оповідання різним журналам з відповідної тематики, завдяки чому його почали публікувати. У 1954 році Шеклі отримує нагороду «Кращий дебют» – найвище звання, що присуджується в жанрі фантастики найбільш перспективному молодому автору. Пізніше письменник писав сценарії для таких телесеріалів, як «Капітан Відео» та «По той бік зелених дверей». 

У 1991 році Роберт Шеклі був відзначений нагородою ім. Даніеля Галлана за внесок в жанр наукової фантастики. У 1998 році в Санкт-Петербурзі йому була вручена премія «Мандрівник» за внесок в області гумору і наукової фантастики.

Читати Роберта Шеклі українською – це отримувати величезне задоволення від його світлих та влучних ідей, а замовити його книги легко можна як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України.

А якщо після американського гумору вам захочеться чогось сучасно-українського, то письменник Петро Яценко з легкістю  занурить вас у світ креативу.

Сортувати по
Сортувати по