Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/petro-yatsenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Петро Яценко - книги та біографія

Петро Яценко

Сучасний український письменник, автор восьми прозових творів, який народився 11 серпня 1978 року у Львові, але зараз живе з родиною у Києві. Вищу освіту Петро отримав у Національному університеті «Львівська політехніка», а на сьогоднішній день працює журналістом та викладачем креативного письма.

Петро Яценко – лауреат багатьох премій, таких як “Нові автори” (за роман “Йогуртовий бог”) та “Смолоскип” (за повість “Мар’яна, або Дерево бодхі”). Також Петро брав участь в унікальній програмі Gaude Polonia, де він відточував свої вміння під керівництвом польської романістки, лауреатки Букерівської премії Ольги Токарчук, яка в 2019 році отримала Нобелівську премію з літератури. За словами Петра, це був надзвичайно цінний досвід та значний крок вперед для нього як для письменника.

Петро Яценко є письменником різних жанрів, у 2016 році його роман “Повернення придурків” було поставлено на сцені Чернігівським молодіжним театром, роман Яценка “Нечуй. Немов. Небач” отримав першу премію Міста літератури UNESCO.

Останній роман Петра Яценка «Магнетизм», який вийшов у «Видавництві Старого Лева», можна назвати справжньою сагою, присвяченою місту і людям. «Міста, як і люди, можуть помирати. Достатньо прикласти руку до будівель, і ти відчуєш, як пульсація покидає їх, серце міста зупиняється», – каже про свою книгу письменник. Це історія людини у місті, яке не приймає просто так, про окупований Донецьк та пихатий Київ, до якого переїжджає головна героїня. 

Читайте твори Петра Яценка з задоволенням, а щоб ваші діти не сумували, рекомендуємо купити книги для дітей Сергія Гридіна, які легко можна придбати у будь-якому куточку Києва.

Сортувати по
Моє тихе Різдво
-28%
Моє тихе Різдво
Володимир Арєнєв
249 грн
180 грн
Купити
Ода до України
-50%
Ода до України
Еммануель Рубен
558 грн
279 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image