/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/petro-yatsenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Петро Яценко

Петро Яценко

Життєпис

Сучасний український письменник, автор восьми прозових творів, який народився 11 серпня 1978 року у Львові, але зараз живе з родиною у Києві. Вищу освіту Петро отримав у Національному університеті «Львівська політехніка», а на сьогоднішній день працює журналістом та викладачем креативного письма.

Петро Яценко – лауреат багатьох премій, таких як “Нові автори” (за роман “Йогуртовий бог”) та “Смолоскип” (за повість “Мар’яна, або Дерево бодхі”). Також Петро брав участь в унікальній програмі Gaude Polonia, де він відточував свої вміння під керівництвом польської романістки, лауреатки Букерівської премії Ольги Токарчук, яка в 2019 році отримала Нобелівську премію з літератури. За словами Петра, це був надзвичайно цінний досвід та значний крок вперед для нього як для письменника.

Петро Яценко є письменником різних жанрів, у 2016 році його роман “Повернення придурків” було поставлено на сцені Чернігівським молодіжним театром, роман Яценка “Нечуй. Немов. Небач” отримав першу премію Міста літератури UNESCO.

Останній роман Петра Яценка «Магнетизм», який вийшов у «Видавництві Старого Лева», можна назвати справжньою сагою, присвяченою місту і людям. «Міста, як і люди, можуть помирати. Достатньо прикласти руку до будівель, і ти відчуєш, як пульсація покидає їх, серце міста зупиняється», – каже про свою книгу письменник. Це історія людини у місті, яке не приймає просто так, про окупований Донецьк та пихатий Київ, до якого переїжджає головна героїня. 

Читайте твори Петра Яценка з задоволенням, а щоб ваші діти не сумували, рекомендуємо купити книги для дітей Сергія Гридіна, які легко можна придбати у будь-якому куточку Києва.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 08.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%