Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ostap-ukrayinets/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Остап Українець

Остап Українець

Життєпис

Купити книги Остапа Українця варто кожному, хто хоче познайомитися з сучасною українською літературою. Цей письменник – приклад того, як слід іти до мети, не оглядаючись на труднощі, приклад реалізації своїх задумів ще замолоду. В свої 26 років він устиг написати кілька романів та оповідань, опублікувати численні переклади творів Говарда Лавкрафта, Томаса Еліота та Ніла Стівенсона. Остап – літературознавець і перекладач за освітою. Можна сказати, що це той випадок, коли професія аж ніяк не є фіктивною, «для галочки», а служить реалізацією власних думок та бажань ще з дитинства і юності. Книги Остапа Українця пронизані мотивами фентезі, стародавньої історії та західноєвропейського фольклору. Чого вартий лише роман «Канцелярія хрестових походів», який став хітом продажів у Книгарні «Є»! Читач порине в таємниче та досить нелегке ХVІІ століття – часи турецьких нападів на Європу, міцних фортець, котрі здатні витримати найтіснішу облогу, пристрастей та палацових інтриг. Історичне тло вплітається в динамічний сюжет, наповнений загадковими героями. Без перебільшення, книга стане вишуканими естетичними ласощами для читача. Подібну дію має і роман письменника «Транс». Він розкриває перед нами вічну тему пошуків філософського каменю та незвіданої науки алхімії. Автор переплітає трактати середньовічних монахів з творами класичної літератури, створюючи насичену поліфонічну атмосферу. Алхіміки на сторінках роману займаються  не лише перетворенням вульгарних металів на благородне золото – вони, в першу чергу, змінюють внутрішню суть людського єства, повертаючись до прадавньої доадамітської андрогінії. Безперечно, сюжет роману викличе глибокі роздуми.

Купити книги Остапа Українця можна у Києві в мережі магазинів «Книгарня «Є». Вони терпляче чекають свого читача, готуючись подарувати йому насолоду від своїх сюжетів. Там само, до речі, можна купити книги Віктора Домонтовича (Петрова).

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 18.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%