Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-domontovich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Домонтович

Віктор Домонтович

Життєпис

Видання Віктора Домонтовича варто купити не лише шанувальникам української художньої літератури, а й історикам та філософам, оскільки ця людина багато досягла і в гуманітаристиці. Сама її біографія – сюжет для пригодницького твору, який би мав явно трагічне забарвлення. Реалізувавшись як науковець в радянському середовищі в 1920-1930-ті роки, Віктор Петров (таке справжнє прізвище Домонтовича) нібито-то зазнав першої хвилі сталінських репресій в полегшеному варіанті та навіть притягався до слідства у справі так званої Спілки визволення України, хоча, як з'ясувалося значно пізніше, ще тоді був завербований НКВС як агент.  Можливо, біографія жертви політичних репресій мала додати йому переконливості в середовищі, куди письменника закинули радянські спецслужби. У всякому разі, в роки Другої Світової війни за легендою він співпрацював з німецькою владою, налагодив стосунки з українською еміграцією та навіть переїхав до Мюнхена, однак в 1949 році повернувся до СРСР, чим викликав чимало чуток в еміграційних колах. У його належність до радянської розвідки довгий час відмовлялися вірити, вважаючи, що Домонтовича викрав СМЕРШ чи навіть убили. Тим не менш, після свого повернення він прожив ще 20 років, працюючи в радянських наукових установах та отримуючи державні нагороди. Твори Віктора Домонтовича парадоксальним чином видавалися як в СРСР, так і закордоном еміграцією, однак навряд чи можна назвати щасливим життя людини, що не належала собі, а була змушена постійно працювати агентом, не мати друзів, не ділитися наболілим із близькими.

Купити книги Домонтовича можна в Києві в мережі Книгарні «Є». Зокрема, в асортименті представлені його науково-популярна праця «Романи Куліша. Мовчуще божество», твори «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» . Вони зацікавлять читача і викличуть почуття вдоволення, незалежно від ставлення до постаті автора. Купити книги Віктора Домонтовича варто кожному, хто любить інтелектуальну прозу. Можливо, в чомусь вони схожі на твори Шолома Алейхема.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 08.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%