Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oliver-berkmen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олівер Беркмен - книги та біографія

Олівер Беркмен

Повне ім'я:Oliver Burkeman

Олівер Беркмен - сучасний британський письменник, журналіст «The Guardian» та експерт з особистої ефективності. Беркмен народився у 1975 році, освіту здобув у Гантінгтонській школі в Йорку та Кембриджському університеті. Ступінь бакалавра з соціальних та політичних наук отримав в Коледжі Христа в Кембриджі, під час навчання працював редактором студентської газети «Varsity».

З 2006 по 2020 рік Беркмен вів популярну щотижневу колонку про психологію під назвою «Ця колонка змінить ваше життя».

Стартом письменницької кар’єри Олівера Беркмена можна вважати 2010 рік, саме тоді була видана його дебютна книга «HELP!: How to Become Slightly Happier and Get a Bit More Done». Друга книга автора «The Antidote: Happiness for People Who Can't Stand Positive Thinking» побачила своїх читачів у 2012 році.

Справжню популярність та визнання Оліверу Беркмену принесла його третя книга «4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних (м'яка обкладинка)», на сторінках книги автор пропонує власну теорію керування часом, яка допоможе прожити усвідомлене та наповнене життя.

Книга «4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» стала бестселером «New York Times» та була перекладена багатьма мовами світу, українською мовою книги автора виходять у видавництві «Лабораторія».

Переглянути асортимент та купити книги Олівера Беркмена ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або у наших офлайн-книгарнях по всій Україні.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image