Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olga-kupriyan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ольга Купріян - книги та біографія

Ольга Купріян

Ольга Купріян увійшла в літературу лише в 2010-тих роках,але її книги вже встигли знайти свого вдячного читача. Вона тривалий час працювала редактором, керівником прес-центру видавництва, і тому знає паперовий світ наших найліпших друзів не лише в якості письменниці.

Книги Ольги Купріян розраховані на дитячу аудиторію. Вона дуже вміло адаптує сюжети дорослого життя для сприйняття малюків, допомагає розібратися їм у навколишньому світі. Так, казка «Боброго ранку!» розповідає про те, як сімейство бобрів шукає собі нове житло, взаємодіючи з іншими мешканцями лісу. Через образи тварин Ольга Купріян повчає дітей піклуватися про близьких, цінувати власний дім. Бобри також фігурують в її оповіданні «Беркиць проводжає дідуся». В цьому творі Ольга зуміла підняти дуже складну тему прощання з найближчими, розкрити її так тонко і делікатно, аби кожна дитина відчула вагомість повсякденного спілкування з рідними та змогла спокійно і по-філософськи поставитися до розуміння, що колись їх не стане. 

Всі книги Ольги Купріян об’єднує вміння подати багатопланову «дорослу» тему простою зрозумілою мовою, зацікавити та заінтригувати. Чи це тваринний світ, чи проблема людських взаємостосунків у очах маленького хлопчика, як у творі «Суперклей для вази» - автор розкриває проблему як на побутовому, так і на філософському рівні. Подекуди, книги Купріян навіть слід порівняти з працями Ніла Фергюсона, якого також можна купити в Києві. Автор дуже відповідально ставиться до своєї юної за віком аудиторії, підкреслюючи, що діти є такими ж важливими читачами, як і дорослі, а іноді – навіть більш вибагливішими, потребують особливої уваги.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image