Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olga-kupriyan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ольга Купріян

Ольга Купріян

Життєпис

Ольга Купріян увійшла в літературу лише в 2010-тих роках,але її книги вже встигли знайти свого вдячного читача. Вона тривалий час працювала редактором, керівником прес-центру видавництва, і тому знає паперовий світ наших найліпших друзів не лише в якості письменниці.

Книги Ольги Купріян розраховані на дитячу аудиторію. Вона дуже вміло адаптує сюжети дорослого життя для сприйняття малюків, допомагає розібратися їм у навколишньому світі. Так, казка «Боброго ранку!» розповідає про те, як сімейство бобрів шукає собі нове житло, взаємодіючи з іншими мешканцями лісу. Через образи тварин Ольга Купріян повчає дітей піклуватися про близьких, цінувати власний дім. Бобри також фігурують в її оповіданні «Беркиць проводжає дідуся». В цьому творі Ольга зуміла підняти дуже складну тему прощання з найближчими, розкрити її так тонко і делікатно, аби кожна дитина відчула вагомість повсякденного спілкування з рідними та змогла спокійно і по-філософськи поставитися до розуміння, що колись їх не стане. 

Всі книги Ольги Купріян об’єднує вміння подати багатопланову «дорослу» тему простою зрозумілою мовою, зацікавити та заінтригувати. Чи це тваринний світ, чи проблема людських взаємостосунків у очах маленького хлопчика, як у творі «Суперклей для вази» - автор розкриває проблему як на побутовому, так і на філософському рівні. Подекуди, книги Купріян навіть слід порівняти з працями Ніла Фергюсона, якого також можна купити в Києві. Автор дуже відповідально ставиться до своєї юної за віком аудиторії, підкреслюючи, що діти є такими ж важливими читачами, як і дорослі, а іноді – навіть більш вибагливішими, потребують особливої уваги.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%