Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nil-fergyuson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніл Ферґюсон - книги та біографія

Ніл Ферґюсон

Ніл Фергюсон – автор, розрахований на вдумливого інтелектуального читача. У своїх творах він підіймає широке розмаїття проблем геополітичного, економічного та цивілізаційного характеру. Його аналітичний підхід поєднує нестандартні та, подекуди, постмодерністські візії з ґрунтовною фактологічністю. 

Книги Ніла Фергюсона підійдуть як науковцю, так і просто допитливому читачу. Зокрема, в праці «Цивілізація: як Захід став успішним» він аналізує розвиток Європи та Нового світу від 1500-го року й дотепер. Фергюсон, оперуючи економічними, демографічними, політичними даними, матеріалами з історії науки та техніки, пояснює, як Західній цивілізації вдалося здійснити різкий підйом у розвитку, наздогнати і перегнати Східний світ, стати  лідером світового панування. В унісон цій праці звучить і книга «Civilization». 

Книги Ніла Фергюсона можна купити і в Києві. Це стосується як вищезгаданих видань, так і книг «Еволюція грошей. Фінансова історія світу», «Площі та вежі. Соціальні зв’язки від масонів до фейсбуку» та  «Empire : How Britain Made the Modern World». Вони підіймають питання механізму взаємодії влади та грошей, відкривають завісу такої специфічної й дещо заангажованої проблеми, як таємні товариства.

Книги Ніла Фергюсона подають читачу макроісторичний аналіз, розкривають питання цивілізаційного рівня. Їх специфіка – в оперуванні глобальним наративом, використанні багатства площини історичного процесу. Не всі автори дотримуються такої методики – Олег Криштопа, наприклад, розглядає проблеми мікроісторичного рівня. Однак, незважаючи на розбіжності, праці обох письменників є дуже цікавими.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image