Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maykl-mozli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майкл Мозлі - книги та біографія

Майкл Мозлі

Повне ім'я:Michael Mosley

Майкл Мозлі (Michael Mosley)- сучасний британський журналіст, письменник, продюсер та ведучий, який працює на ВВС з 1985 року. Один з найвідоміших ведучих телевізійних науково-пізнавальних програм про біологію та медицину.

Майбутній автор декількох книжок й телепередач народився 22 березня 1957 року в Калькутті, Індія. З семи років Мозлі відвідував школу-інтернат в Англії, згодом він вивчав філософію, політику та економіку в Новому коледжі в Оксфорді, після чого два роки працював банкіром у лондонському Сіті. Пізніше вирішив зайнятися медициною, маючи намір стати психіатром, тож вступив до Медичної школи Університетського коледжу Лондона, завершивши яку почав працювати на ВВС.

Там він продюсував низку наукових програм, зокрема «Людське обличчя», три серіали з професором Робертом Вінстоном, а також серіал «Винаходи, що змінили світ» який вів Джеремі Кларксон.

Стартом письменницької кар’єри Майкла Мозлі Michael Mosley можна вважати 2013 рік, саме тоді читачі побачили його дебютну книгу «Розумний кишківник. Як змінити своє тіло зсередини», яка стала популярною як на батьківщині письменника, так і за кордоном.

Книги Майкла Мозлі виходитимуть й впродовж наступних років:

  • «Fast exercise : the smart route to health & fitness»;
  • «The FastLife : lose weight, stay healthy, and live longer with the simple secrets of intermittent fasting and high-intensity training»;
  • «The 8-week blood sugar diet : how to beat diabetes fast»;
  • «The Clever Gut diet»;
  • «The Fast 800 diet: discover the ideal fasting formula to shed pounds, fight disease, and boost your overall health»;
  • «Fast asleep : improve brain function, lose weight, boost your mood, reduce stress, and become a better sleeper»;
  • «COVID-19: everything you need to know about the Corona Virus and the race for the vaccine»;
  • «The Fast 800 Keto: Eat well, burn fat, manage your weight long-term».

Професійний досвід та бажання поділитися корисними знаннями, які покращать здоров’я та якість життя людей автор інтерпретував у захопливі науково-популярні книжки, які сподобаються широкому колу читачів.

Переглянути асортимент та купити книги Майкла Мозлі ви можете на сторінці нижче, або магазинах нашої мережі по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image