Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bodo-shefer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бодо Шефер

Бодо Шефер

Життєпис

За відгуками, Бодо Шефер — один із найвідоміших фінансових консультантів Європи. Успішний бізнесмен, підприємець і лектор. Автор бестселерів з фінансової грамотності та ефективності, його тренінги з тайм-менеджменту користуються популярністю у всьому світі. Книги Бодо Шефера завдяки нестандартному мисленню автора, стали дуже успішними та були перекладеними різними мовами.

Бодо Шефер народився в Кельні, Німеччина, після школи вступив на юридичний факультет престижного університету, прагнучи зробити кар’єру, але згодом кинув його розчарувавшись та почав займатись торгівлею. Справи йшли погано, опинившись на межі банкрутства бізнесмен звернувся по допомогу до «фінансового тренера». Це змінило його життя. Через вісім років підприємець накопичив капітал на більш ніж 800 мільйонів та сам став фінансовим тренером. Сьогодні стратегії фінансової незалежності Бодо Шефера відомі у всьому світі. У 2014 Видавництво Старого Лева презентувала його книгу «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» українською. За сюжетом книги сім’я головної героїні потрапила у фінансову скруту і не може вирішити свої проблеми. Та й сама дівчинка сама не вміє розпоряджатися грошима, постійно витрачаючи їх на тимчасові примхи. Невдовзі вона рятує собаку, яка відкликається на кличку «Мані», а також знає все про гроші. Це легка і дотепна історія розрахована на дітей та підлітків і покликана розповісти про створення дитячого бізнесу та вводить у світ фондового ринку. Цього ж року було анонсовано другу частину «Кіра й таємниця бублика». Обидві книги отримали позитивні відгуки українських читачів. «Шлях до фінансової свободи» — остання з перекладених книг, на відміну від попередніх розрахована на зрілих читачів, якщо ви давно хотіли змінити своє ставлення до грошей та вибратись з фінансової кабали Бодо Шефер вам у цьому допоможе.

Книги автора можна придбати у мережі Книгарень Є.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%