Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyuko-dashvar/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Люко Дашвар

Життєпис

Люко Дашвар (Ірина Чернова) — відома українська письменниця, журналістка та сценаристка. Творчість Люко Дашвар неодноразово нагороджена вітчизняними літературними преміями, зокрема її перший роман «Село не люди» став лауреатом премії «Коронації слова 2007».  Рік потому її книга «Молоко з кров’ю» перемогла в номінації «Книга року Бі-Бі-Сі».

Книги Люко Дашвар неодноразово отримували схвальні відгуки літературних критиків та пересічних читачів. Письменниця отримала відзнаку «Золотий письменник України», що надається авторам чиї продажі перевищують сто  тисяч примірників. Більшість її романів перевидавалися декілька разів і стали бестселерами. Загальний наклад її книг перевищує 300 тисяч примірників. В роботах письменниці не останнє місце має збірний образ української жінки. Долі її героїнь завжди різні, але такі прості та зрозумілі українському читачу. Саме глибокі психологічні портрети додають її романам необхідної правдивості та щирості, притаманної небагатьом світовим авторкам, зокрема Сесілії Ахерн, Донні Тарт. Серед доробку авторки не тільки романи. У період з 2011 по 2012 рік читачам було презентовано трилогію «Биті є», кожна частина якої описує життя одного з героїв книги« Рай. Центр», написаної раніше. Книги Люко Дашвар — неоднозначні захоплюючі та динамічні історії життя людей, котрі вражають, а подекуди шокують своєю реалістичністю. Саме завдяки роботі журналісткою, авторка відкрила для себе багато нового, познайомилась з долями найрізноманітніших людей. Ці історії пізніше лягли в основу її власних розповідей, адже герої її книг звичайні пересічні люди. Авторка співпрацює з видавництвом «Клуб сімейного дозвілля», її останній роман «Ініціація» вийшов тут у 2018 році, й очолив топи продажів Книгарні Є.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Отримай знижку