Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sesiliya-akhern/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сесілія Ахерн

Сесілія Ахерн

Життєпис

Сесілія Ахерн – ірландська письменниця, яскравий феномен літератури XX століття. Народилася 30 вересня 1981 року, дитинство провела в маєтку в передмісті Дубліна. Сесілія рано почала займатися творчістю; за освітою – журналістка. Але зрозумівши, що має інше покликання, надала перевагу літературній творчості.

Першу книгу Сесілія Ахерн написала, коли їй минув 21 рік. Дебютна книжка – «P.S. I love you» – 52 тижні залишалася в топах бестселерів Англії, Ірландії, США та Німеччини. Її стиль письма – неповторний, влучає в самісіньке серце. Книги Сесілії – це і пронизлива любовна історія («Рік, коли ми зустрілися», «З любов’ю, Розі»), і містика («Подивись на мене», «Таврована» та «Ідеальна»), а книжка «Там, де ти» написана в детективному жанрі. У багатьох книжках Сесілія Ахерн досліджує проблеми самоідентифікації (романи «Дівчина у дзеркалі», «Жінка, у якої виросли крила», «Гра в Марблс»).

Читати Сесілію Ахерн у перекладі українською можна в Книгарні «Є». Зараз в наявності є книжки  «Таврована», «Ідеальна» та «Де закінчуються веселки» видавництва «Рідна мова». Роман «Таврована» захоплює неймовірними подіями і пошуками справедливості. «Ідеальна» - продовження «Таврованої». Обидві книжки неодмінно сподобаються любителям пригод. Книжка «Де закінчуються веселки» - романтична історія про справжню дружбу.

Сесілію Ахерн можна порівняти із сучасною українською письменницею Надійкою Гербіш. Надійка – журналістка, яка любить музику, але основний час присвячує літературі. «Теплі» твори Надійки Гербіш ідейно близькі книжкам Сесілії Ахерн. Отже, коли ви схочете прочитати щось невимушене та радісне, візьміть із собою «Там, де закінчуються веселки» Сесілії Ахерн і «Теплі історії до шоколаду» Надійки Гербіш – не пошкодуєте!

Сортувати по
Postscript
-20%
Postscript
Сесілія Ахерн
161 грн
128 грн
Купити
Perfect
-5%
Perfect
Сесілія Ахерн
388 грн
369 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 22.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%