Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anastasiya-nikulina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анастасія Нікуліна - книги та біографія

Анастасія Нікуліна

Книги Анастасії Нікуліної вміють зацікавити читача. Вони написані яскравою живою мовою, викликають свіжі емоції. Їх автор – сучасна українська письменниця та блогерка, котра веде активне життя в соціальних мережах. Вона постійно спілкується з фанатами і часто черпає від них натхнення.

Бестселлером Анастасії Нікуліної став роман «Сіль для моря або Білий кит». Після виходу, він одразу здобув популярність та отримав літературну премію імені Олеся Гончара в 2018 році. Книга розповідає про дивну дружбу жінки з фізичними потребами, прикутої до візка, та дівчини-підлітка, котра має купу проблем у житті і неодноразово задумувалася про самогубство. Об’єднує цих двох людей любов до моря. Роман вчить читачів доброті, небайдужості, дозволяє зазирнути собі в душу і переоцінити свої вчинки. Внутрішній світ людини важливий та цікавий Нікуліній. Цьому свідчить і книга «Все буде добре». Долі переплітаються, і четверо персонажів твору, котрі дружили в дитинстві, зустрічаються вже в дорослому житті. Однак недаремно кажуть, що час мало кого змінює в кращу сторону. Дружбу застилає корисливість, а спогади про минуле можуть використовуватися з метою вигоди. Дисонанс щирості й підлості автор передає напрочуд точно і невблаганно. 

Купити книгу Анастасії Нікуліної варто кожному, хто хоче переоцінити своє життя, знайти в ньому сенс і вартісність. Її стиль, іноді досить жорсткий у своїй реалістичності, нікого не залишить байдужим. Ми постійно відкриваємо себе і постійно прагнемо змін. Саме література допомагає цьому якнайкраще.  Варто згадати і книги Люсі-Мод Монтгомері, ціни на які є досить оптимальними. Вони допоможуть зігріти душу, віднайти позитив, поглянути на життя свіжими очима.

Сортувати по
Я іду шукати
-43%
Я іду шукати
Анастасія Нікуліна
458 грн
260 грн
Купити
Більше нікому
-43%
Більше нікому
Анастасія Нікуліна
492 грн
278 грн
Купити
Завірюха
-44%
Завірюха
Анастасія Нікуліна
272 грн
151 грн
Зграя
-42%
Зграя
Анастасія Нікуліна
340 грн
196 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image