Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyusi-mod-montgomeri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Люсі-Мод Монтгомері - книги та біографія

Люсі-Мод Монтгомері

Повне ім'я:Lucy Maud Montgomery

Книги Люсі-Мод Монтгомері давно стали визнаною класикою світової літератури. Їх автор отримала світову популярність і навіть була нагороджена орденом Британської імперії. До творчого визнання вона йшла довго, з дитинства борючись з труднощами й перепонами. Безперечно, це втілення сильної та вольової жінки свого часу.

Книжки Люсі-Мод Монтгомері цікавлять вже не одне покоління читачів. Перш за все варто згадати її славнозвісний цикл про дівчинку Енн Ширлі. В Книгарні «Є» він представлений виданнями «Енн у Домі Мрії», «Енн із Інглсайду», «Енн із Шелестких Тополь», «Енн із Ейвонлі» і т.д. В центрі циклу – доля дівчинки-сироти, котра з дитинства звикла потрапляти в несприятливі обставини, але завжди уміло й неперевершено виходила з них. В школі вона зустрічає однокласника Гілберта, з яким спершу постійно сварилася, однак згодом змогла подружитися. Після дорослішання, дружба молодих людей переросла в романтичні стосунки, котрі з часом склалися в щасливе подружжя. Образ Енн Ширлі вчить читачів не опускати рук і завжди боротися за своє місце під сонцем. Автор ніби промовляє нам – навіть несприятливі обставини можна вирішити, а трохи сумна дівчинка з низькою самооцінкою може перетворитися на кохану рудоволосу красуню. Немає сумніву, що цей цикл припаде до душі як дітям, так і дорослим. 

Книги Люсі-Мод Монтгомері за доволі помірними цінами можна придбати в Книгарні «Є». Вони займають гідне місце серед жіночої літератури. До речі, по сусідству з ними можна зустріти Оксану Сайко і її книги. Вони також викличуть неабиякий інтерес у читачів, спрямують їх увагу на свої сторінки та принесуть щось важливе й незабутнє у душу.

Сортувати по
Енн із Ейвонлі (Енн-2)
-51%
Енн із Ейвонлі (Енн-2)
Люсі-Мод Монтгомері
343 грн
169 грн
Купити
Енн із Інглсайду (Енн-6)
-42%
Енн із Інглсайду (Енн-6)
Люсі-Мод Монтгомері
343 грн
198 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image