Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-sayko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Сайко - книги та біографія

Оксана Сайко

Оксана Сайко і її книги вже давно завоювали серце українських читачів. Ще перше її видання, збірка «Новенька та інші історії», потрапило в п’ятірку «Книга року ВВС». В подальшому творчому доробку письменниці жанрова палітра досить різнобарвна: є цікавинки і для дітей, і для підлітків, і для дорослих. Книжки Оксани Сайко існують як у паперовому, так і в електронному варіантах, і навіть в аудіо. Письменниця подбала про незрячих дітей, даруючи їм частинку щастя і надію на світле майбутнє.

Купити книги Оксани Сайко можна у Книгарні «Є». Тут наявний, зокрема, її найсвіжіший роман «Забута мелодія». За сюжетом твору, молода скрипалька Романа, переїхавши працювати вчителькою музики до глухого провінційного містечка, знаходить чужу скрипку і ноти невідомої мелодії. Вона починає шукати їх власника і потроху вплутується в дуже незвичайну історію. Твір захопить читача з першої сторінки, зацікавить і змусить задуматися про своє покликання. В унісон йому звучить і повість «Нетутешній», котра описує життя хлопця, що працює годинникарем. За його трохи дивною і самотньою натурою ховається ніжна чуттєва душа, яка нерідко потрапляє в полон власних ілюзій. Головний герой за професійною звичкою навчився відкривати секрети часу і розуміти силу його плину. Питання лише в тому, чи зуміє він відкрити своє серце після багатьох несприятливих життєвих обставин.

Видання Оксани Сайко дуже цікаві для вітчизняного читача. Вони несуть в собі заряд позитиву і надії на вирішення всіх проблем. Дивні і дещо наївні герої письменниці є чистими душею та помислами. Вони мають особливе внутрішнє світло, котрого так гостро не вистачає в наш меркантильний час. В окремих моментах твори Сайко перегукуються з доробком Бориса Віана, книги якого українською можна також придбати в Книгарні «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image