Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/borys-vian/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Борис Віан - книги та біографія

Борис Віан

Вибрані твори Бориса Віана вже давно завоювали серце вітчизняного читача. Сам письменник, котрий нині вважається респектабельним класиком французької літератури, за життя був відомий як шалений нонконформіст та скандаліст. Його твори викликали фурор, а найвідоміший роман «Я прийду плюнути на ваші могили» взагалі намагалися заборонити. Здається, що письменник нікого не залишав байдужим – ним або безпросвітно захоплювалися, або від щирого серця ненавиділи.

Українською мовою Борис Віан перекладався неодноразово. Читачів цікавили його нуарні романи, описи богемного життя Франції, дух протесту і самовираження. Творчість письменника, попри коротке життя, є доволі насиченою. Окрім прози, це й вірші, п’єси та переклади. 

Купити книги Бориса Віана можна в Книгарні «Є». Тут, зокрема, представлений його відомий роман «І ми знищимо всіх потворних», в котрому описується післявоєнне життя в США. Автор дарує читачу карколомний вибуховий коктейль із джазу, нічних розваг, бійок, таємничих вбивств і неповторної атмосфери того часу. Крізь текст твору просочуються його власні міркування щодо американської культури, Голівуду, індустрії розваг. Показовим є і роман Віана «Серцедер». Він описує героя-психіатра, котрий, намагаючись заповнити власну внутрішню порожнечу, переїжджає до досить дивного селища, в якому мешканці ненавидять одне одного і торгують власними старими родичами. Опис жорстокого світу можна вважати певною антиутопією, зашифрованим посланням письменника. 

Борис Віан безперечно став показовою фігурою 1940-1950-х років у культурному житті не лише Франції, а й усього Заходу. Його твори допомагають переоцінити свої вчинки та змінити власне мислення. В цьому плані за своєю силою вони подібні до книг Романа Кушніра, які можна купити в Книгарні «Є» також.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту