Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roman-kushnir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роман Кушнір

Роман Кушнір

Життєпис

Кушнір Роман Михайлович – це один з провідних тренерів з особистісного росту в Україні і автор багатьох бестселерів про способи покращення мислення для досягнення успіху і створення власного бізнесу. 

Книги Романа Кушніра допоможуть вам знайти свій власний шлях до збагачення і навчитися правильно спілкуватися з клієнтом у сфері продажів, а також розкажуть секрети особистісної самореалізації. Сам автор є засновником Школи розвитку SPE, а також консультаційної компанії SPE-Consulting, тому його книжки підкріплені практичним досвідом. Його офіційним кредо по життю є фраза: "Ставайте ресурсними, це запорука якісного і щасливого життя у порозумінні з оточуючими, гармонії з собою та ефективності у щоденній діяльності". Автор переконаний, що багатство є способом мислення і його здатен досягти будь-хто. Також Роман відомий як розробник 25-ти навчальних систем та співорганізатор Чемпіонату Oratory Lviv Open. За своє життя він провів понад 7 500 годин публічних виступів і не збирається зупинятися! 

Купити книгу Кушніра – це наблизити себе ще на крок до щасливого життя і роботи, яка буде приносити задоволення. Його книжки містять багато практичних порад щодо того, як правильно вибудувати так звану стратегію успіху і досягти його за конкретний проміжок часу. Не варто вважати, що все це нереально – адже вся справа в наполегливості та вірі в себе. В письменника також є історії та притчі у художній формі, які допомагають зрозуміти, як ці поради втілюються у реальному житті.

 А щоб якось розважити себе в процесі читання, можна паралельно купити книги Івченко Владислава, який отримав відзнаку у конкурсі «Коронація слова» у 2013 році.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 27.11.2020

Промокод: BLACK

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%