Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roman-kushnir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роман Кушнір - книги та біографія

Роман Кушнір

Кушнір Роман Олегович – це один з провідних тренерів з особистісного росту в Україні і автор багатьох бестселерів про способи покращення мислення для досягнення успіху і створення власного бізнесу. 

Книги Романа Кушніра допоможуть вам знайти свій власний шлях до збагачення і навчитися правильно спілкуватися з клієнтом у сфері продажів, а також розкажуть секрети особистісної самореалізації. Сам автор є засновником Школи розвитку SPE, а також консультаційної компанії SPE-Consulting, тому його книжки підкріплені практичним досвідом. Його офіційним кредо по життю є фраза: "Ставайте ресурсними, це запорука якісного і щасливого життя у порозумінні з оточуючими, гармонії з собою та ефективності у щоденній діяльності". Автор переконаний, що багатство є способом мислення і його здатен досягти будь-хто. Також Роман відомий як розробник 25-ти навчальних систем та співорганізатор Чемпіонату Oratory Lviv Open. За своє життя він провів понад 7 500 годин публічних виступів і не збирається зупинятися! 

Купити книгу Кушніра – це наблизити себе ще на крок до щасливого життя і роботи, яка буде приносити задоволення. Його книжки містять багато практичних порад щодо того, як правильно вибудувати так звану стратегію успіху і досягти його за конкретний проміжок часу. Не варто вважати, що все це нереально – адже вся справа в наполегливості та вірі в себе. В письменника також є історії та притчі у художній формі, які допомагають зрозуміти, як ці поради втілюються у реальному житті.

 А щоб якось розважити себе в процесі читання, можна паралельно купити книги Івченко Владислава, який отримав відзнаку у конкурсі «Коронація слова» у 2013 році.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image