Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vladislav-ivchenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Владислав Івченко

Владислав Івченко

Життєпис

Владислав Валерійович Івченко – визнаний письменник сучасної України, лауреат кількох премій, в тому числі конкурсу «Коронація слова-2009» та «Новела по-українськи», а в 2013 році – літературний стипендіат Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Його роман «2014» став переможцем премії «Літакцент року-2015» у номінації «Проза».

Книги Владислава Івченка вражають своєю гостросюжетністю та оригінальним підходом до старих як світ ідей. Сам автор народився 11 грудня 1976 року у Києві, але все життя мешкає у Сумах, яке любить попри всі недоліки. Сам автор в інтерв’ю спецпроекту «Люди в місті» стверджує, що народився у Києві «випадково». За освітою – економіст, але за фахом – журналіст, він наразі працює заступником головного редактора Сумського обласного тижневика «Данкор». Владислав почав писати у 1998 році і не планує зупинятися на тому, що має. Книги Владислава Івченка варто купити і прочитати, щоб переконатись – українська сучасна література може бути не менш цікавою за зарубіжні твори всесвітньо відомих письменників. Багаторазові перемоги Владислава доводять – ніколи не треба зупинятись, замало просто мати таланту, щоб досягти успіху.

У літературному здобутку письменник має твори абсолютно різних жанрів: від історичних романів до кіносценаріїв вестернів. Багаторазово подавався на «Коронацію слова» і отримав чимало відзнак своєї творчості. 

Рекомендуємо вам після творів Владислава Івченка не зупинятися на дослідженні сучасної української літератури і поцікавитися, де купити у Львові чи іншому місті книжки Марини Гримич, чий останній роман «Клавка» було визнано справжнім бестселером.

Сортувати по
Ноги
-70%
Ноги
Владислав Івченко
294 грн
88 грн
Купити
Третій фронт
-20%
Третій фронт
Владислав Івченко
247 грн
197 грн
Купити
2014 (у 2-х книгах)
-50%
2014 (у 2-х книгах)
Владислав Івченко
224 грн
112 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.