Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vladislav-ivchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Владислав Івченко - книги та біографія

Владислав Івченко

Владислав Валерійович Івченко – визнаний письменник сучасної України, лауреат кількох премій, в тому числі конкурсу «Коронація слова-2009» та «Новела по-українськи», а в 2013 році – літературний стипендіат Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Його роман «2014» став переможцем премії «Літакцент року-2015» у номінації «Проза».

Книги Владислава Івченка вражають своєю гостросюжетністю та оригінальним підходом до старих як світ ідей. Сам автор народився 11 грудня 1976 року у Києві, але все життя мешкає у Сумах, яке любить попри всі недоліки. Сам автор в інтерв’ю спецпроекту «Люди в місті» стверджує, що народився у Києві «випадково». За освітою – економіст, але за фахом – журналіст, він наразі працює заступником головного редактора Сумського обласного тижневика «Данкор». Владислав почав писати у 1998 році і не планує зупинятися на тому, що має. Книги Владислава Івченка варто купити і прочитати, щоб переконатись – українська сучасна література може бути не менш цікавою за зарубіжні твори всесвітньо відомих письменників. Багаторазові перемоги Владислава доводять – ніколи не треба зупинятись, замало просто мати таланту, щоб досягти успіху.

У літературному здобутку письменник має твори абсолютно різних жанрів: від історичних романів до кіносценаріїв вестернів. Багаторазово подавався на «Коронацію слова» і отримав чимало відзнак своєї творчості. 

Рекомендуємо вам після творів Владислава Івченка не зупинятися на дослідженні сучасної української літератури і поцікавитися, де купити у Львові чи іншому місті книжки Марини Гримич, чий останній роман «Клавка» було визнано справжнім бестселером.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image