Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/marina-grimich/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марина Гримич

Марина Гримич

Життєпис

Народилася 4 квітня 1961 року і сьогодні є однією з найвідоміших українських письменниць. Книги Марини Гримач вражають своєю історичною достовірністю і витонченою українською мовою. 

Навчаючись в Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка на слов’янському відділенні філологічного факультету, Марина почала видаватись як перекладач зі словенської, сербохорватської та македонської мов. Трохи пізніше письменниця публікує свої перші поетичні спроби у журналах «Дніпро» та «Жовтень». З 2004 року Марина – член Спілки письменників України. В тому ж році Марина заснувала і очолила видавництво «Дуліби», яке наразі відомо публікаціями сучасної української літератури, а також науково-популярних досліджень антропологічного, етнологічного та історичного спрямування. З 2010 по 2016 рік працювала провідним науковим співробітником Науково-дослідного інституту українознавства МОН України.

На сьогоднішній день творчий доробок письменниці  складається з 17 різножанрових романів, 1 повісті, 1 науково-популярної, 3 перекладних книг, цілого ряду публіцистичних та літературно-критичних статей. Купити книгу Марини Гримич – це заглибитись у світ української культури, який було вибудувано з любов’ю та дбайливим ставленням до деталей. Тому обов’язково поцікавтеся, де купити книжки Марини Гримич у Львові, Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті, і насолоджуйтеся. До речі, останній роман письменниці «Клавка» здобув неабияку популярність і вважається справжнім хітом в Україні. 

Якщо вас цікавлять інші представники сучасної української літератури, то рекомендуємо ознайомитись також з творами Володимира Лиса, відомого як «народного синоптика»!

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.