Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/marina-grimich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марина Гримич - книги та біографія

Марина Гримич

Народилася 4 квітня 1961 року і сьогодні є однією з найвідоміших українських письменниць. Книги Марини Гримач вражають своєю історичною достовірністю і витонченою українською мовою. 

Навчаючись в Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка на слов’янському відділенні філологічного факультету, Марина почала видаватись як перекладач зі словенської, сербохорватської та македонської мов. Трохи пізніше письменниця публікує свої перші поетичні спроби у журналах «Дніпро» та «Жовтень». З 2004 року Марина – член Спілки письменників України. В тому ж році Марина заснувала і очолила видавництво «Дуліби», яке наразі відомо публікаціями сучасної української літератури, а також науково-популярних досліджень антропологічного, етнологічного та історичного спрямування. З 2010 по 2016 рік працювала провідним науковим співробітником Науково-дослідного інституту українознавства МОН України.

На сьогоднішній день творчий доробок письменниці  складається з 17 різножанрових романів, 1 повісті, 1 науково-популярної, 3 перекладних книг, цілого ряду публіцистичних та літературно-критичних статей. Купити книгу Марини Гримич – це заглибитись у світ української культури, який було вибудувано з любов’ю та дбайливим ставленням до деталей. Тому обов’язково поцікавтеся, де купити книжки Марини Гримич у Львові, Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті, і насолоджуйтеся. До речі, останній роман письменниці «Клавка» здобув неабияку популярність і вважається справжнім хітом в Україні. 

Якщо вас цікавлять інші представники сучасної української літератури, то рекомендуємо ознайомитись також з творами Володимира Лиса, відомого як «народного синоптика»!

Сортувати по
Юра
-40%
Юра
Марина Гримич
395 грн
237 грн
Купити
Клавка
-51%
Клавка
Марина Гримич
395 грн
194 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image