Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-lis/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Лис - книги та біографія

Володимир Лис

Талановитий український письменник, відомий як «народний синоптик», чиї прогнози неодноразово збувалися. Книги Володимира Лиса мають відзнаки на «Коронації слова» та інших всеукраїнських конкурсах, а його літературна майстерня може похизуватися творами різних жанрів.

Народився Володимир 26 жовтня 1950 року у Волинській області, освіту здобув за фахом журналіст у Львівському державному університеті імені Івана Франка. Сьогодні він працює як редактор відділу державного будівництва незалежної громадсько-політичної газети «Волинь». Також Володимир Лис – член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Дебютував письменник як драматург, кілька його п’єс були поставлені у різних театрах України. Прозаїчні твори Володимир почав писати з 1985 року. Сам він про процес своєї роботи говорить: «Я ніколи не сідаю писати твір, не склавши своєрідного плану-конспекту. Потім за цим планом пишу. Але дуже часто буває, що по ходу дія завертає в абсолютно неочікуваний бік. Тоді я йду вслід за своєю інтуїцією». Це характеризує його як свідомого та серйозного автора, саме тому твори Володимира Лиса вигравали також конкурси радіоп’єс, а самого автора у 2010 році було визнано «Митцем року». У 2012 році його твір «Століття Якова» було визнано «Найкращим романом десятиліття» на «Коронації слова». За цією книгою навіть було знято історичний мінісеріал. 

Недарма книги Володимира Лиса можна купити в усіх містах України, адже його справедливо вважають заслуженим письменником нашої держави. 

А якщо ви шукаєте твори для дітей, то обов’язково ознайомтеся з творчим доробком Марка Вовчка, яка писала талановиті історії для різного віку.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image