#Ковтокслова. Добра новина для ХХI століття

Код: ІЛ-00059216
Читати уривок -38%
Паперова книга
В наявності

Special Price 298 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 480
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 38%, встигни!
Залишилось:
Автор В'ячеслав Окунь, ТІ
Видавництво Свічадо
Рік видання 2025
Мова Українська
Показати все

Анотація "#Ковтокслова. Добра новина для ХХI століття", В'ячеслав Окунь, ТІ

Книжка о. В'ячеслава Окуня «#КовтокСлова. Добра Новина для ХХІ століття» – це запрошення увійти в тишу, де народжується Бог. Автор поєднує біблійні тексти з особистими роздумами, ставлячи несподівані запитання й відкриваючи свіжі сенси. Тут Ісус постає не як віддалений Учитель, а як Той, хто йде поряд: слухає, торкається, зцілює, навчає бачити буденність у світлі Вічности. Книга не пропонує легких відповідей, натомість відкриває простір для зустрічі, в якій Добра Новина оживає серед сучасних пошуків і сумнівів.
Ця книга допоможе відкрити Його голос у буденності, у болю й надії, у темряві й світлі.
Добра Новина XXI століття – поруч із тобою.

В’ячеслав Окунь – священник і автор, який працює з біблійним словом уважно та без поспіху, намагаючись говорити з читачем мовою сьогодення. «Ковток слова. Добра новина для ХХІ століття» – його спроба представити Євангеліє не як абстрактний текст, а як живий досвід, відкритий для особистого прочитання й внутрішнього діалогу.

Ця книга побудована як низка роздумів над Святим Письмом, де кожен фрагмент запрошує зупинитися й уважніше придивитися до знайомих рядків. Автор ставить запитання, які виникають у щоденному житті, і пропонує не готові відповіді, а напрям для пошуку. Тут важливі тиша, слухання і здатність побачити присутність Христа поруч, у звичайних подіях, сумнівах і рішеннях.

Видання торкається тем віри в сучасному світі, внутрішньої самотності, надії та відповідальності за власний вибір. Книга може стати супутником для повільного читання, особистої молитви або роздумів, коли хочеться чесної розмови без пафосу й нав’язаних висновків.

Ця та інші духовні книги українською мовою виходять у видавництві «Свічадо». «Ковток слова. Добра новина для ХХІ століття» ви можете придбати прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті, або завітавши до офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є», де видання представлено у розділі «Християнство». Також радимо звернути увагу на «Ісус».

Write Your Own Review
#Ковтокслова. Добра новина для ХХI століття

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги