Провидіння. Книга 3

Код: ІЛ-00061175
-26%
Паперова книга
В наявності

Special Price 794 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 1074
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
65 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно

в поштомат
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 52 грн
на відділення
52 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 26%, встигни!
Залишилось:
Автор Алан Мур, Джейсен Барровз
Видавництво Vovkulaka
Перекладач Остап Українець
Рік видання 2026
Показати все

Анотація "Провидіння. Книга 3", Алан Мур, Джейсен Барровз

«Провидіння» є квінтесенцією творчості Алана Мура і новий, можливо недосяжний, стандарт переосмислення творів Г.Ф. Лавкрафта. І водночас це одна з найприскіпливіших робіт Мура, в якій майстерний письменник контролював кожну йоту історії та візуальної складової. Результатом став шедевр, подібний до його інших визначних творів – “Із Пекла”, “Вартові” та інщі.
У «Провидінні» Мур деконструює все надбання, концепції та міфи Лавкрафта, переосмислюючи його творчість у ретельно досліджених рамках американської історії. Провидіння є одночасно продовженням та приквелом Неономікону та починається в 1919 році у котлі расової та сексуальної нетерпимості, яка визначила ту епоху на східному узбережжі Америки, та бездоганно поєднує мітичні бачення Г.Ф.Л.
За графічну складову знову відповідає Джейсен Барровз, чия майстерність і деталізація рисунку допомагає нам зануритися у містичні події того часу, просякнуті потойбічними жахами та магією.

«Провидіння. Книга 3» завершує масштабну трилогію Алана Мура – найвидатнішого британського сценариста в історії коміксів. Почавши кар’єру з ілюстрування газет, Мур швидко перейшов до створення складних інтелектуальних сюжетів, що змінили світову літературу. Разом із Джейсеном Барровзом він пропонує глибоке переосмислення класичної міфології жахів, де авторський контроль над кожним словом і візуальним елементом створює цілісну та логічну історію.

Журналіст Роберт Блек доходить до фіналу свого розслідування в Америці 1919 року. Його подорож крізь окультні таємниці та соціальні конфлікти епохи завершується неминучим зіткненням із силами, які стоять за межами людського розуміння. Сюжетна лінія лаконічно закриває всі питання, поєднуючи реальні історичні рамки з потойбічними баченнями.

Твір порушує складні теми нетерпимості та фундаментального страху, уникаючи зайвих метафор на користь чіткої оповіді. Візуальний стиль Барровза підкреслює холодну тривожність і допомагає зрозуміти внутрішній стан персонажів у критичні моменти.

Цей та інші комікси про містичні таємниці українською мовою виходять у видавництві «Vovkulaka». Купити цю книгу ви можете прямо зараз на нашому сайті або в магазинах мережі Книгарня «Є» у розділі «Комікси». Радимо також звернути увагу на «Орден магії. Книга 1».

Write Your Own Review
Провидіння. Книга 3

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Якість книги

Цікавість книги