Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/alan-mur/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Алан Мур - книги та біографія

Алан Мур

Повне ім'я:Alan Moore

Найкращий творець коміксів в історії та один з найвизначніших британських авторів останніх п’ятдесяти років - нерідко саме так відгукуються про Алана Мура, видатного британського коміксиста та письменника, відомого своїми революційними роботами та сюжетами, які задали тренд іншим авторам та сприяли поширенню популярності цього різновиду літератури.

Майбутній письменник, який подарує світові десятки коміксів народився 18 листопада 1953 року в Нортгемптоні, Англія.

Любов до читання та книжок сформувалася у хлопця ще в ранньому віці, з п’яти років Алан захоплюється читання й записується в місцеву бібліотеку, у початковій школі відкриває для себе світ американських коміксів, які стануть супутниками всього його життя.

Перед початком письменницької кар’єри Алан встигнув побути хіпі, попрацювати прибиральником, працівником шкіряного заводу та у газовій компанії.

Залишивши стабільну роботу, з 1978 року Мур береться за створення та ілюстрування коміксів для декількох журналів та газет, згодом відмовляється від малювання, концентруючись лише над створенням сюжетів та сценарії коміксів.

Робота автора у британських видавництвах привернула увагу видавців з США, саме так розпочалася довга й плідна співпраця з «DC Comics», яка триватиме з 1983 по 1988 рік.

Книги Алана Мура є визнаними шедеврами літератури та мистецтва, які вражають читачів своєю глибиною сюжетів, складними персонажами та відмінним стилем письма.

Серед найпопулярніших коміксів та графічних романів автора:

Зануртеся у світ насичених сюжетів та якісних ілюстрацій, купити книги Алана Мура які перетворять звичайний день на інтелектуальну пригоду ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image