Кохання на кінчиках пальців. Том 10

Код: ІЛ-00059667
Читати уривок -29%
Паперова книга
В наявності

Special Price 220 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 309
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
65 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно

в поштомат
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 29%, встигни!
Залишилось:
Автор суу Морішіта
Видавництво Nasha idea
Перекладач Ольга Горло
Рік видання 2026
Показати все

Анотація "Кохання на кінчиках пальців. Том 10", суу Морішіта

Юкі та Іцуомі вже подолали довгий шлях: розлуки, непорозуміння, ревнощі друзів… Аж ось і світла смуга в житті — батьки офіційно благословили їхнє співжиття, тож парочка переїздить під один дах. Що чекатиме на них у новому домі? Випробування побутом та неочікувані виклики, підозрілі сусіди та привиди минулого, що повсякчас нагадують про себе… Чи витримають їхні стосунки всі негаразди?

Суу Морішіта – творчий дует японських манґак, у якому Макіро відповідає за сюжет, а Начіян за візуальну складову. Авторки зберігають приватність, відомо лише, що вони мешкають у префектурі Міядзакі та працюють разом із 2009 року. Їхня серія «Кохання на кінчиках пальців» здобула широку читацьку підтримку, а десятий том продовжує історію Юкі та Іцуомі на новому етапі спільного життя.

Після рішень, які змінили їхні плани, Юкі та Іцуомі переходять до співжиття з офіційного благословення батьків. Новий дім стає не лише простором для щоденних турбот, а й перевіркою на зрілість. Поруч з’являються сусіди, що викликають підозру, а події минулого нагадують про незавершені питання. Побут поступово відкриває різницю у звичках і поглядах, і саме в цих деталях вимірюється міцність їхнього зв’язку.

Манґа поєднує романтичну лінію з темами довіри, особистих кордонів і відповідальності за вибір. Історія рухається спокійно, без різких сюжетних стрибків, приділяючи увагу щоденним рішенням, які формують спільне майбутнє. Це розповідь про дорослішання у стосунках і про те, як почуття проходять перевірку реальністю.

Цей та інші томи серії українською мовою виходять у видавництві «Nasha idea». Купити десятий том ви можете прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті, або завітавши в офлайн-магазини мережі Книгарня «Є» – шукайте видання у розділі «Манґа». Радимо також звернути увагу на «Наречена Якудзи. Том 1».

Write Your Own Review
Кохання на кінчиках пальців. Том 10

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги