Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/suu-morishita/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

суу Морішіта - книги та біографія

суу Морішіта

Повне ім'я:Suu Morishita

Суу Морішіта - це псевдонім дуету японських манґак, у якому Макіро відповідає за сюжет, а Начіян за дизайн та графіку.

Попри гучну славу та популярність їхньої манґи, справжні імена та біографічні відомості про авторок залишаються таємницею.

Наразі відомо лише те, що вони мешкають в префектурі Міядзакі, Японія та познайомилися відвідуючи одну середню школу.
Дует був сформований 21 травня 2009 року, проте перша серійна робота cуу Морішіти - шьоджьо манґа «Like a Butterfly» побачила читачів лише у 2012 році, згодом авторки напишуть та видадуть 12 томів в межах цієї серії.

Книги суу Морішіти - це квінтесенція емоційних та романтичних сюжетів, які високо оцінили читачі з усього світу через ніжний стиль малюнків та здатність авторок глибоко передавати емоції головних героїв. Серед найвідоміших творів колективу:

  1. Серія «Кохання на кінчиках пальців»:

  2. Серія з 12 томів «Shortcake Cake».

  3. Манґа «Wakamen: The Mineral Boys», «Destined to Be Eaten Within a Year By the Predacious Heroine» та «We can't reach the milky way yet».

 Творчість суу Морішіти продовжує привертати увагу шанувальників манґи своєю неповторною атмосферою та глибокими переживаннями героїв, які оцінять не лише підлітки, але й дорослі шанувальники жанру.

Переглянути асортимент та купити книги суу Морішіти за приємними цінами та зі швидкою доставкою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image