Арсен Люпен – шляхетний грабіжник. Том 1 (Арсен Люпен)
| Автор | Моріс Леблан |
|---|---|
| Видавництво | Богдан |
| Перекладач | Ігор Андрущенко |
| Рік видання | 2024 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 168 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.266 |
| ISBN | 9789661067911 |
| Формат | 150x220x14мм |
| Серія книг | Арсен Люпен |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Ні |
| Перекладна | Так |
Анотація "Арсен Люпен – шляхетний грабіжник. Том 1 (Арсен Люпен)", Моріс Леблан
У наш час, коли на екрани виходять серіали про геніальних злодіїв, авантюристів та детективів, класичні історії про благородних злочинців звучать із новою силою. І серед них — незмінний фаворит публіки Арсен Люпен, герой романів Моріса Леблана.
Він — злодій, якому аплодують навіть ті, кого він обкрадає. Його авантюри — витончені, несподівані й сповнені загадок. Арсен Люпен — джентльмен-грабіжник, чарівний і винахідливий аферист, що живе за власним кодексом честі й ніколи не дозволяє собі насильства чи підлості. Але цього разу йому доведеться зіткнутися із супротивником, рівним за розумом і досвідом — самим Герлоком Шолмсом!
На сторінках збірки «Арсен Люпен – шляхетний грабіжник» ви знайдете блискучі перевтілення, загадкові злочини, зухвалі пограбування, заплутані інтриги і неймовірні розв'язки. Люпен грає на межі дозволеного, змушуючи захоплюватися собою навіть найзавзятіших охоронців закону.
До книги увійшли 9 новел:
- Арешт Арсена Люпена;
- Арсен Люпен у в’язниці;
- Втеча Арсена Люпена;
- Таємничий пасажир;
- Кольє королеви;
- Червова сімка;
- Сейф мадам Ембер;
- Чорна перлина;
- Герлок Шолмс приїздить запізно.
«Арсен Люпен – шляхетний грабіжник» зачарує молодь та дорослих шанувальників детективних історій, а також всіх, хто хоче зрозуміти, чому Люпен уже понад сто років залишається одним із найпривабливіших злочинців у світовій літературі!
Зручно та вигідно купити цю книгу ви можете онлайн прямо зараз, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.
