Намисто принцеси Фіорімонде
| Автор | Мері де Морґан |
|---|---|
| Видавництво | Апріорі |
| Перекладач | Олеся Бавдис |
| Рік видання | 2022 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 104 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.292 |
| ISBN | 9786176296980 |
| Формат | 170x220x14мм |
| Серія книг | Апріорі – дітям |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Так |
| Перекладна | Так |
Анотація "Намисто принцеси Фіорімонде", Мері де Морґан
Збірка казок "Намисто принцеси Фіорімонде" Мері де Морґан складається з вибраних творів британської письменниці ХІХ століття. У книзі представлені казки про любов та відданість, про наслідки зажерливості та нарікання на життя. В цих творах ви зустрінете хоробрих та благородних персонажів, які змагаються зі злом, побачите магічні перевтілення та фантастичних істот, що з'являються на шляху героїв. Цікава та зворушлива збірка, яка зачаровує і дорослих, і дітей. Казки написані дуже красномовно та майстерно, з яскравими описами та образами. Вони зачаровують та переносять читача у світ фантазії та магії. Ця збірка буде цікава не тільки дітям, а й дорослим, які люблять казки про добро та перемогу над злом. У своїх творах авторка Мері де Морґан вміло поєднувала фантастичні елементи з моральними уроками. Це дозволяло їй зацікавлювати і дітей, і дорослих. Вона не боялася включати у свої казки складні теми, такі як війна, соціальні проблеми та політика, але робила це в м'який та доступний спосіб. Крім того, Мері де Морґан була однією з перших письменниць, яка активно працювала з ідеєю, що дитина має бути головним героєм у дитячих казках. Вона вважала, що це дозволяє дитині більше зрозуміти себе та світ навколо, розвиває її фантазію та сприяє формуванню моральних цінностей.
Цю цікаву книжку ви можете придбати у мережі магазинів «Книгарня «Є»». Для замовлення її онлайн варто зайти на сайт, знайти видання та оформити покупку. Як бачите, дуже швидко – і чекати доставки Новою поштою. Крім цього, ви завжди можете придбати книгу й у стандартний спосіб. Як бачите, ми враховуємо всі варіанти, аби нашим клієнтам було максимально комфортно. Дана книга знаходиться у рубриці «Про принцес». Серед її діапазону зверніть увагу на видання «Попелюшка» Шарля Перро.
Оригінальна казка, яка змінює шаблонний погляд на принцес.
Казки подобаються не лише малечі, підлітки та дорослі залюбки поринуть у світ цікавих історій, особливо, якщо цей всесвіт сповнений магії та дивовижних персонажів. Мері де Морґан - англійська письменниця (1850-1907), одна з небагатьох казкарок свого часу.
Збірка її казок «Намисто принцеси Фіорімонде», яка нарешті вийшла у видавництві «Апріорі», наповнена оригінальними сюжетами та повчальним змістом, й виявилась досить цікавою для всієї родини.
Сюжет книги - це історії про добро і зло, про те, що за привабливою завнішністю не завжди добра душа. А ще, це історія про чарівне намисто, з яким познайомиться читач.
Книга звичайного формату, прочитали швидко, має чорно-білі ілюстрації. Рекомендуємо до читання на вік 8-11 років.
