Коти-вояки. Герої Кланів. Хроніки Зореклану
| Автор | Ерін Гантер, Олег Панченко |
|---|---|
| Видавництво | АССА |
| Перекладач | Ольга Чала-Піддубняк |
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 144 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.543 |
| ISBN | 9786178387907 |
| Формат | 165x240x18мм |
| Серія книг | Коти-вояки |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Так |
| Перекладна | Так |
Анотація "Коти-вояки. Герої Кланів. Хроніки Зореклану", Ерін Гантер, Олег Панченко
Подарункове кольорове видання-путівник стане справжньою окрасою колекції шанувальника серії.
Опинившись десь у темряві на краю території Зореклану, Морошка, Цвітонька і Змійко натрапляють на дивного кота. Навряд чи Зоряні вояки згадують його ім’я. Утім безшерстий незрячий дух Скеля не несе загрози, навпаки: щойно розвидниться, він неодмінно покаже кошенятам дорогу додому. А до того… До того він повідає їм нечувані історії видатних котів вояцького світу. І таким чином закарбує їхні імена і долі в пам’яті всіх, хто про них почує. І прочитає.
Другий путівник по серії «Коти-вояки» після книги «Таємниці Кланів» — чудова нагода познайомитися з Зоряними вояками, які вже полишили цей світ. Дух Скеля розповідає трьом кошенятам про невідомі факти з життя видатних котів вояцького світу. Книга широко ілюстрована портретами героїв.
Ерін Гантер – колективний псевдонім авторів, під яким уже багато років виходить серія «Коти-вояки», добре знана читачам у всьому світі. Українське видання створене за участі Олега Панченка та продовжує знайомити з розгалуженим світом Кланів у форматі окремих хронік. «Коти-вояки. Герої Кланів. Хроніки Зореклану» – спеціальне кольорове подарункове видання, що доповнює основну серію.
Ця книга побудована як розповідь усередині розповіді. Троє кошенят, Морошка, Цвітонька і Змійко, опиняються на межі територій Зореклану та зустрічають духа на ім’я Скеля. Він не втручається в події живого світу, але знає історії тих, чиї імена вже не звучать у Кланах. Через його спогади читач дізнається про долі вояків, які вплинули на правила, вибір і пам’ять котячого світу. Це не суцільна хронологія, а добірка фактів і епізодів, що поступово складаються в ширшу картину.
Книга зосереджується на темах пам’яті, спадщини та відповідальності за вчинки, навіть після завершення земного шляху. Вона показує, як історії минулих поколінь формують теперішнє, і чому імена важливо не лише знати, а й розуміти.
Цей та інші твори українською мовою виходять у межах серії «Коти-вояки» видавництва «АССА». Купити це видання ви можете просто зараз, оформивши замовлення на сайті, або завітавши до офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» у розділі «Підліткове фентезі». Також варто звернути увагу на «Еш і поклик Крижаного серця».
