Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erin-ganter/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ерін Гантер - книги та біографія

Ерін Гантер

Купити книги Ерін Гантер це як відкрити новий Всесвіт.

Ерін Хантер – загальний псевдонім чотирьох британських письменниць, авторів серій книг «Коти-Вояки», «Мандрівники», «Хроніки Зграї» і «Земля Відважних».

Спочатку під цим творчим псевдонімом ховалися лише дві людини – Кейт Кері і Черіті Болдрі. Назватися загальним ім'ям їм довелося для того, щоб читачі не плутали книги їх загальної серії – жінки писали частини «Котів-вояків» чергуючись. Згодом до них приєдналося ще двоє – Вікторія Холмс і Тай Сазерленд.  

Серія книг про «Котів – Вояків» справить на вас неабияке враження. «Читати книгу на одному диханні» – це точно про книги Ервін Гантер. Книга дуже цікава і сповнена подіями. Хоч книжка і вважається дитячою, але часом  вона здатна доторкнутися до найтонших струн душі. Рижик стає воїном і тепер його нове ім'я – Вогнегрів. Синя Зірка дуже пишається ним, в той час, коли Димок, Кіготь і його поплічники зневажають і ненавидять колишнього домашнього кота. Але Вогнегріва це не зупиняє, тому він починає далі копатися в таємниці Кігтя, хоча розуміє, що це може погано скінчитися для нього. Книгою  Ви будете задоволені, від Ерін завжди потрібно чекати чогось нового і незвичайного в наступних книгах. Загалом, подій для однієї книги дійсно багато.

В даний час Хантер працюють над їх новою загальною серією в жанрі «звіриного фентезі» – «Мандрівники» –, в якій піде мова про пригоди ведмедів, продовжують писати улюблених світу "Котів-Вояк", а так само пишуть серію про собак "Хроніки зграї ".

Усі книги Ерін Гантер можна замовити у нашому інтернет-магазині. Від дитячого фенетезі  до дорослого – всього один крок. Якщо Ви любите фантастику, то цей письменник заслуговує на Вашу увагу. Дена Сіммонса можна поставити в один ряд з такими гуру, як Стівен Кінг, Ніл Гейман та інші. Тому хутчіш купуйте книгу Дена Сіммонса у Книгарні Є.

Сортувати по
Сортувати по