Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/erin-ganter/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ерін Гантер

Ерін Гантер

Життєпис

Купити книги Ерін Гантер це як відкрити новий Всесвіт.

Ерін Хантер – загальний псевдонім чотирьох британських письменниць, авторів серій книг «Коти-Вояки», «Мандрівники», «Хроніки Зграї» і «Земля Відважних».

Спочатку під цим творчим псевдонімом ховалися лише дві людини – Кейт Кері і Черіті Болдрі. Назватися загальним ім'ям їм довелося для того, щоб читачі не плутали книги їх загальної серії – жінки писали частини «Котів-вояків» чергуючись. Згодом до них приєдналося ще двоє – Вікторія Холмс і Тай Сазерленд.  

Серія книг про «Котів – Вояків» справить на вас неабияке враження. «Читати книгу на одному диханні» – це точно про книги Ервін Гантер. Книга дуже цікава і сповнена подіями. Хоч книжка і вважається дитячою, але часом  вона здатна доторкнутися до найтонших струн душі. Рижик стає воїном і тепер його нове ім'я – Вогнегрів. Синя Зірка дуже пишається ним, в той час, коли Димок, Кіготь і його поплічники зневажають і ненавидять колишнього домашнього кота. Але Вогнегріва це не зупиняє, тому він починає далі копатися в таємниці Кігтя, хоча розуміє, що це може погано скінчитися для нього. Книгою  Ви будете задоволені, від Ерін завжди потрібно чекати чогось нового і незвичайного в наступних книгах. Загалом, подій для однієї книги дійсно багато.

В даний час Хантер працюють над їх новою загальною серією в жанрі «звіриного фентезі» – «Мандрівники» –, в якій піде мова про пригоди ведмедів, продовжують писати улюблених світу "Котів-Вояк", а так само пишуть серію про собак "Хроніки зграї ".

Усі книги Ерін Гантер можна замовити у нашому інтернет-магазині. Від дитячого фенетезі  до дорослого – всього один крок. Якщо Ви любите фантастику, то цей письменник заслуговує на Вашу увагу. Дена Сіммонса можна поставити в один ряд з такими гуру, як Стівен Кінг, Ніл Гейман та інші. Тому хутчіш купуйте книгу Дена Сіммонса у Книгарні Є.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 11.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%