Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/den-simmons/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ден Сіммонс - книги та біографія

Ден Сіммонс

Ден Сіммонс – майстер сучасної прози, автор бестселерів, написаних практично в усіх літературних жанрах.

У коледжі вивчав гуманітарні науки, літературу і виявив свої здібності талановитого літератора. Після коледжу зайнявся викладацькою діяльністю у ВНЗ і середній школі. Вів творчі семінари для дітей. У 1980-х роках став на професійній основі займатися літературою.

Першою опублікованою розповіддю «Річка Стікс тече назад» заявила про Дена Сіммонса як про нового талановитого автора. Через кілька років разом з родиною придбав будинок в Колорадо і присвятив весь свій час літературі. Найбільш відомі твори письменники вийшли в так званому Гіперіонському циклі – це романи «Гіперіон», «Падіння Гіперіона», «Ендіміон» та інші.

Серед інших відомих творів – книги циклу про Дейлі Стюарта, про Джо Курца, «Троя» та інші.

Письменник – лауреат найпрестижніших премій в галузі літератури в жанрі фантастики та фентезі.

Багато його книг цікавлять голлівудських режисерів і продюсерів як основа для сценарію кінокартин. Книги автора видані в 27 країнах. Коли ми говоримо про Дена Сіммонса, то в першу чергу згадуємо про «Терор» і «Гіперіон». Це не дивно, вершини творчості, як-ніяк.

Однак є у Сіммонса  інші романи, не такі захоплюючі, але по-своєму цікаві. Сьогодні мова піде саме про такий. «Темна гра смерті», панове. Якщо Ви любите романи про вампірів, то ця книга для Вас. У даній книзі намішано багато, але основна тема цілком очевидна. У суспільстві існують люди (або істоти), що володіють здатністю проникати в чужі мізки і підкоряти інших людей своїй волі. Основне, чим жертви починають займатися – вбивства інших людей.

Ден Сіммонс видатний письменник сучасності, до цього висновку приводять відгуки задоволених читачів, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Там ви матимете змогу і купити книгу Дена Сіммонса.

Повернімося до дитячої та підліткової літератури. Купити книги Йоанни Ягелло можна на нашому сайті.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%