Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/den-simmons/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ден Сіммонс - книги та біографія

Ден Сіммонс

Ден Сіммонс – майстер сучасної прози, автор бестселерів, написаних практично в усіх літературних жанрах.

У коледжі вивчав гуманітарні науки, літературу і виявив свої здібності талановитого літератора. Після коледжу зайнявся викладацькою діяльністю у ВНЗ і середній школі. Вів творчі семінари для дітей. У 1980-х роках став на професійній основі займатися літературою.

Першою опублікованою розповіддю «Річка Стікс тече назад» заявила про Дена Сіммонса як про нового талановитого автора. Через кілька років разом з родиною придбав будинок в Колорадо і присвятив весь свій час літературі. Найбільш відомі твори письменники вийшли в так званому Гіперіонському циклі – це романи «Гіперіон», «Падіння Гіперіона», «Ендіміон» та інші.

Серед інших відомих творів – книги циклу про Дейлі Стюарта, про Джо Курца, «Троя» та інші.

Письменник – лауреат найпрестижніших премій в галузі літератури в жанрі фантастики та фентезі.

Багато його книг цікавлять голлівудських режисерів і продюсерів як основа для сценарію кінокартин. Книги автора видані в 27 країнах. Коли ми говоримо про Дена Сіммонса, то в першу чергу згадуємо про «Терор» і «Гіперіон». Це не дивно, вершини творчості, як-ніяк.

Однак є у Сіммонса  інші романи, не такі захоплюючі, але по-своєму цікаві. Сьогодні мова піде саме про такий. «Темна гра смерті», панове. Якщо Ви любите романи про вампірів, то ця книга для Вас. У даній книзі намішано багато, але основна тема цілком очевидна. У суспільстві існують люди (або істоти), що володіють здатністю проникати в чужі мізки і підкоряти інших людей своїй волі. Основне, чим жертви починають займатися – вбивства інших людей.

Ден Сіммонс видатний письменник сучасності, до цього висновку приводять відгуки задоволених читачів, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Там ви матимете змогу і купити книгу Дена Сіммонса.

Повернімося до дитячої та підліткової літератури. Купити книги Йоанни Ягелло можна на нашому сайті.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image